Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mostani balliberális elit...

A mostani balliberális elit mikor fogja belátni végre, hogy végleg veszített?

Figyelt kérdés

Még mindig elhiszik, hogy az emberek vevők rájuk, és hogy aki tüntet az velük szimpatizál. Én is tüntettem karácsony előtt, de kár volt mert mindenhol bukott pártok százlóit láttam, az egészből pártpolitikát csináltak. Lehet még pár fideszes is kiment volna, mert sokan náluk sem értenek egyet a rabszolgatörvénnyel, de így még az ellenzékiek egy nagy része is megutálták az egészet, hogy látták ma Gyurcsányt az első sorban vonulni...

Magyarország k rva sokat nyert volna azzal, ha Áprilisban a dk és az mszp(-pm) sem jut be a parlamentbe, ehhez nagyon közel is voltak (5% és 11%), de most megint 4 évig hülyíthetik magukat hogy ők legyőzik a fideszt, de remélem legkésőbb 2022re megszűnnek és végre elindul valami változás ellenzéki oldalon, mert ami most van, azon maximum csak röhögni lehet...



2019. jan. 6. 01:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
2019. jan. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!