Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kovács Ákos kiábrándult a...

Kovács Ákos kiábrándult a Fideszből?

Figyelt kérdés
Akik hallották már az új dalát, a "Hazatalál"-t, azok találhatnak benne erre utaló sorokat. Pl: "Nem csoda, ha félnek azok, akik nem éppen ártatlanok" - egyértelmű utalás, de a refrén egyik sora is érdekes: "Az élet sehol se hibátlan, Jól tudják nyugaton - És érzik keleten". Ezek alapján nekem úgy tűnik mintha kicsit a Fidesz ellen beszélne még ha nem is nyíltan, pedig ő köztudottan kormánypárti volt eddig. Vagy lehet én értelmezem rosszul?

2019. jan. 6. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Rosszul értelmezed!
2019. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Remélem, hogy nem.

Amióta az eszemet tudom, megfoghatatlan viszolygást érzek attól az embertől, amióta pedig politizálok és tudom, hogy fideszes, azóta hányingerem van tőle.

Remélem, hogy nem ússza meg, ha leváltják a Fideszt. Rettenetesen elszomorítana.

2019. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
A múltkor a Rádió1-en Balázsék reggeli műsorában(akik köztudottan inkább ellenzékiek!) kedélyesen beszélgetett Ákos Balázsékkal, ami azért elég meglepő, valljuk be.
2019. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%

#3

Akkor úgy tűnik, hogy már helyezkedik a kis ..ts.

2019. jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Simán lehetséges, hogy kiábrándult a Fideszből ahogy sok más ember is.

Pl: Pataky is volt SZDSZ-es, MSZP-s most meg Fideszes.

Nincs benne semmi rendkívüli,ha egy ember kiábrándult egy adott pártból/politikusból. Szerintem is utalhatnak erre ezen sorok,de nem lehet biztosan tudni mert sokféleképpen értelmezhetjük ezen dalszövegeket és ez a jó bennük.

2019. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekem nem úgy tűnik, hogy nagyon fideszellenes lenne.

2019. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

#3

Mi a fene abban a különleges, ha egy Fidesz szimpatizáns előadóművész elbeszélget egy ellenzéki érzelmű rádióssal egy adásban? Különösen, ahol nem politikáról van szó?

Tényleg ez már beteges!

2019. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Ja! Kovács Ákos kiábrándult a Fideszből, Lázár János meg az új miniszterelnökötök lesz!:D
2019. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%
Ezek a libsik reménykednek, mindenbe belekapaszkodnak, különben beleörülnének. Szánalmas.
2019. jan. 7. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!