Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szólásszabadságba ez már...

A szólásszabadságba ez már nem tartozik bele?

Figyelt kérdés

[link]


Úgy tudtam nincs diktatúra. 😕


2019. jan. 6. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Trágár tartalmat eltűntetik egyértelmű. Ez nem a szólásszabadság része..
2019. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Nincs diktatúra, de normális demokrácia sem. Egyfajta átmeneti autokratikus időszak van. Kb. mint a '80-as évek elején, vagy mint a Horthy-korszakban. Most már igenis leszólhatnak a pártközpontból (ó, régi szép idők!), vagy éppenséggel a kamera üzemeltetője félhet annyira a hatalomtól, hogy a "békesség kedvéért" megszakítja az adást. A cikkből kiderül, hogy az egyetem is letilthatta, akár a hatalomtól való félelmében, akár azért, mert az egyetem vezetői is le vannak már cserélve narancssárga birkákra.

Akik széttaposták, azok lehetnek az egyetem dolgozói (pl. kertészek, takarítók, karbantartók), akiket utasítottak erre, de lehet, hogy riadóztatták a helyi fideszeseket, és ők párthűségből taposták széjjel.

2019. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem csak lehalt a rendszer a forgalomtól. Nem kell mindenbe rosszat belelátni.
2019. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szólásszabadság az ÁLLAMTÓL védi a polgárokat, nem más magánszemélyektől vagy vállalatoktól.
2019. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehalt a rendszer, persze, azért hiányzik a kamera archív felvételeiből is január 05-én 21:41-től január 06. 17 óráig minden. Eddig tartott eltüntetni? XD
2019. jan. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Trágár tartalom? Érdekes, amikor egy gigantikus falloszt rajzoltak a hóban ugyanide, akkor nem szakadt meg az adás és nem tűnt el az archív sem, csak egyszerűen ellapátolták a havat.

Vajon ha azt írta volna fel valaki, hogy "mocskos Soros" akkor is ugyanez történt volna? Kétlem!

2019. jan. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!