Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZ szavazók miért...

A FIDESZ szavazók miért félnek mai napi Gyurcsány Ferenctől? Mikor Gyurcsány neve előkerül, akkor hirtelen hihetetlen agresszió, és indulat lesz rajtuk úrrá.

Figyelt kérdés

2019. jan. 6. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%

Mert Gyurcsány lemosta Viktort többször is, azóta nem áll ki OV senkivel vitázni mert csúnyán kikapott.


Amúgy meg a fideszes propaganda szerint Gyurcsány volt minden rossz okozója, csak azt nem értem hogy azóta majdnem 10 év telt el, akkor miért élünk még mindig hitványul?

2019. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Kettes,ott a pont:D Pont, hogy az ellenzéket jellemezte a kérdező.
2019. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
Megint kezded? Béke poraira!
2019. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2019. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
Felvett hiteleket, kiköltekezett az államkasszából. Most meg azért megy a sírás, hogy le vagyunk maradva és ez Orbán hibája. Miközben Gyurcsány olyan mélybe lökte az országot 2010 előtte, hogy hiába csinálják jól Fideszben nehéz utolérni az országokat akik elhúztak.
2019. jan. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Én nem tapasztalom ezt fideszes körökben.

Felétek ez valószínűleg azért lehet, mert neked mániáddá vált (lehet, hogy szerelmes vagy bele?) és mindenkinek napi 5x a képébe tolod. Nem csoda, hogy hirtelen hihetetlen agresszió, és indulat lesz rajtuk úrrá.

Én is hülyét kapok már tőled, pedig egy jámbor lélek vagyok!

2019. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mert kilőtte a szemüket.
2019. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig amíg Gyurcsány vissza nem vonul, a fideszeseknek nincs mitől félniük.
2019. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
#8! "Mert kilőtte a szemüket." Felsorolnád, hogy kiknek? (Tudod, csak egy esetröl volt szo. Lehet, hogy te többet tudsz, de akkor azt oszd meg már velünk!)
2019. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert Gyurcsány Ferenc egykori miniszterelnök, minden hibája és "gaz" cselekedete ellenére, még midig népszerű.
2019. jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!