Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lett a sorsa annak a...

Mi lett a sorsa annak a fidesz szimpatizáns embernek, akinek a Gyurcsány ellenes tüntetésen kilőtték a szemét?

Figyelt kérdés
2019. jan. 6. 22:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%

Megpróbálom feloldani az ellentmondást, amiből a vita kialakult:


Csorba Attila természetesen nem ott és abban a pillanatban halt meg, amikor kilőtték a szemét, de évekkel később (2013-ban) valóban öngyilkos lett, ami nem volt független attól, hogy a kilőtt szeme miatt lényegében megvakult, mivel a másik szeme eleve rossz volt, emiatt pedig depressziós lett - ami szerintem teljesen érthető.

2019. jan. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy rosszul emlékszem, de mintha nem is tüntetett volna, csak rosszkor volt rossz helyen.
2019. jan. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
63%
Úgytudom vakság miatt depresszióba zuhant és évekkel később öngyilkos lett (1 jó szeme volt és azt lőtték ki). Szerintem teljesen érthető, valószínűleg sokan ezt tennék ha elveszítenék a azemük világát. A pontozást én sem értem hogy aki igazat írt azt miért pontozták nullára felmerül a kérdés hogy mégis miféle emberek járnak ide
2019. jan. 7. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!