Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tüntetők analfabéták vagy...

A tüntetők analfabéták vagy idegenek?

Figyelt kérdés

Eddig megmosolyogtam, ha azt hallottam idegen antifások is tüntetnek és ők írják a molínókat meg mindent ők szerveznek. Most azonban elgondolkodtam. [link]


Azt írták szrtájk. A z-t használjuk, ezt minden külföldi tudja, ha levesszük a strike egy angol szóra hasonlít az amit felírtak a lepedőre. Lehet valóban nem is magyarok balhéznak? Elég nehezen képzelem, hogy ezt sem tudja valaki leírni, aki általánossal dolgozik valahol


2019. jan. 7. 11:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
45%
Sokuk azt sem tudja, hogy mi ellen tüntet. Kap érte valamit, vagy valamilyen zsigeri kisstílű " érzelmek" mentén fingja tele a teret...60-70%- új ilyen sajnos. Kimentem, megnéztem.... szánalmas.
2019. jan. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
31%

Több ezer lapot kiosztanak, amin helyesen szerepel a sztrájk szó, senkinek még csak a szeme sem rebben. ( [link]

Egyszer le van írva helytelenül, mindenki eszét veszti.

Fuck logik.

[link]

2019. jan. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
48%
Lehet hogy Soros küldte őket migránsbőrbe. :-D
2019. jan. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
19%

Fideszes propagandisták lehetnek, bár valszeg inkább photoshop. Végig ott voltam, nem láttam ehhez hasonló molínót...


Az idegenek is ugyan úgy írják, ha idegenek lettek volna, akkor a z betűvel, meg az á betűvel, és a j vel lettek volna gondok. Hát elvtársak ebbe se tudtok belegondolni? :)

2019. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
6%
Éljen a Párt!
2019. jan. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
41%

A tüntetős csoportban kiderült, pár órája írták, hogy a fideszkomcsi propaganda csinálja a szokásosat. Egy csapat diák gyorsba hozzácsapódott a tüntihez, és lepedőre fújták volna a szöveget, de elrontották, és nem csináltak újat, aztán nyomtak egy poénfotót, amit a kormány fake news felkapott.


Gyuribácsi biztos figyelt volna, hogy jól írják.

2019. jan. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

# 12/16 Több ezer lapot kiosztanak, amin helyesen szerepel a sztrájk szó, senkinek még csak a szeme sem rebben. Egyszer le van írva helytelenül, mindenki eszét veszti.

Fuck logik."


Az hogy le tudod írni a neved nem feltünő, mert mindenki meg tudja csinálni. Az hogy osztogatnak szórólapokat szintén unalmas már, alapkészségszintűek. De az hogy nem tudsz egy 7 betűs szót leírni amit ráadásul mindenhol látsz még a szórólapodon is, mégsem tudod utána leírni még 8 általános után sem, ez azért szánalmas és gáz is egyben. Nem gondolod?


# 10A vak is látja, hogy a Z eredetileg is rajta volt a molinón (az R került fel utólag, picit megkésve), ha a Z-t leveszed, akkor sem lesz belőle az angol "strike" szó, szerintem ezt egy óvodás is belátja."


Angolul sem tudta leírni az antifa tüntető :(


"A cikkben mutatott másik képet (ahol a diákok tartják a két táblát) pedig még a vak is látja, hogy átszerkesztették. De mit is vár az internet népe a 888.hu-tól."


Bukta : azóta kitették eredetiben videoval, hogyan készítették. Továbbra sem tudom megállapítani idegen volt vagy egy iskolaszégyene hazánfia :/

Ki kéne normálisan járni az általánost és csak utána kellene tüntetni

2019. jan. 9. 08:59
 18/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, biztos vagyok benne, hogy nem kell ehhez import, túl sokat látsz bele, megy ez anélkül is!

Igazat adok azoknak, akik úgy gondolják, először R nélkül írták le, ez egyértelmű, utána vették észre, hogy valami nem stimmel, aztán rossz helyre került az R betű. No de nem tök mindegy? Ha először R nélkül írták le, az semmivel sem jobb, mint a vég kifejlett. :D

Ilyen mérhetetlenül ostoba emberek mindig vannak a tüntetők között, teljesen mindegy kik, miért tüntetnek, ez önmagában a tüntetők (ismétlem, önmagában!) intelligenciáját nem mutathatja!

A másik pedig az, hogy ami a 888-on látható képeket illeti, hogy "szerkesztett képek, pláne a táblás". Miért mi a bánat lenne? Ki állította, hogy az nem az? "Az internet népe pedig ezeket a remekműveket alkotta" Guten morgen! Szerintem a barbis kép is gyanús, az a szövegbuborék tutira photoshop! Ez most valamiféle becsípődés, ez a szerkesztett képek dolog? Kikerült róla videó is, szóval nem szerkesztett... (a molinós!) :D Avagy lehet a videó is szerkesztett? Hát manapság már... ki tudja?! :D "Szerkesztve van", mint a földön fetrengős jelenetek?


Egyébként kérdező, nem tudom mit vársz... A tüntetők vagy a Jobbik, LMP, Momentum hármashoz tartoznak, vagy az MSZP, DK duóhoz. No most előbbi a fiatal, majdani szavazókat esetleg első szavazókat szólítja meg, az utóbbi meg a nyugdíjasokat. Az MSZP és a DK pedig állításom szerint pusztán azért vesz ebben részt, mert a szavazóbázisát fiatalítani akarja. Így történik az a fura helyzet, hogy a diákok és a nyugdíjasok tüntetnek a túlóratörvény miatt. 🤨 Amiatt a túlóratörvény miatt, ami majd vár a munkavilágára érett fiatalokra, ha nyugatnak veszik az irányt, Orbán miatt bedurcázva. 🤣 Azok a nyugdíjasok tüntetnek, a kommunistamaradványokkal, akik a komcsik idején dolgozhattak ingyen szombaton, azok, akiknek kb. a nyugdíja, a szar Erzsébet utalványa múlik az adózón, így ha többet dolgozunk az nekik csak jó. 🤣

Igaz, hogy Orbánnak fogalma nincs a melós létről, ugyanakkor azok, akikkel tüntet a túlóratörvény miatt - a már nem vagy még nem dolgozó nép - azok sem dolgoztak sosem! Úgyhogy egy dolog, hogy a sztrájk szót van, aki nem tudja helyesen leírni, de hogy érvelni nem tud egyik oldal sem (sem jobb, sem bal), az egyszer biztos! Szerintem a 'vita' szó, nyugodtan törölhető a magyar nyelvből!

2019. jan. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#17. és eltéveszteni is lehet akár, nem gondolod? Nem mindenki gyakorolja az írást 60 centis betűkkel minden nap. Kár mindenben összeesküvést látni, konteo ország vagyunk lassan.
2019. jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
53%
Hááát, azért ezt vitatnám. Ezek a srácok azok, akik még tavaly is meg jó eséllyel idén is leírják nagy betűkkel a táblára, hogy vakáció. :D
2019. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!