Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért nem szereti Európát?

Orbán miért nem szereti Európát?

Figyelt kérdés
Hisz Magyarország Európa egyik darabja, miért nem szereti?

2019. jan. 7. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért ne szeretné, onnan jön a támogatás.
2019. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Mert a gonosz európaiak nem szeretik hogy Lölö ellopja a pénzüket
2019. jan. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Mert nem érti.
2019. jan. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
A magyar emberek általában nem szeretik. Miért? Talán túl begyepesedettek hozzá vagy én nem is tudom...
2019. jan. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

A válasz: Mert Orbán jobban szeretné a keleti szellem irányába terelni az országot, még Európa szelleme valami egészen más, ilyen demokratikus féle tudod,és nekik nem tetszik amit Orbán csinál, így aztán veszekednek. Csak hát mégis kell a zsebpénz EU anyucitól/apucitól, így csak duzzog de nem mer kirepülni belőle. Amég ki nem b szák mint a macskát tudjuk hova.

B lehetőség: mert nem érzi itthon magát Európában, tudod lehet jobban húzza a szíve India vagy Egyiptom fele (mielőtt valaki jelentene rasszizmusért vagy jönne este a fekete autó, mondhattam volna bármelyik országot, csak ezek jutottam elöször eszembe)

C válasz: hibás a kérdés picit, mert szerintem nem Európát a kontinenst nem szereti, hanem az Európai Uniót. Nem mindegy.

2019. jan. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Fe felejtsük el, hogy kelet-ázsiai gyökereink vannak. A génjeinkbe az ivódott bele. Onnan származunk, nézd meg hol volt az őshaza. Mi az ázsiai népekkel vagyunk egy hullámhosszon. Nem véletlen...
2019. jan. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Az eu-ban az orbán-patkány féle sorosmigráns propagandával nem lennének el az emberek 5 évig boldogságban hogy a vezér megvédi öket. Ki a szar az a soros?
2019. jan. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Mert támadja az idegengyűlölő, konzervatív ámokfutó politikáját és mert inkább a keleti diktátorok (Erdogán, Putyin) felé húz, hiszen hasonló a hasonlónak örül.
2019. jan. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert az európai unió ( még) vezető politikusai(Juncker, Merkel, Macron, stb), akiknek elméletileg az európai unió érdekeit kellene nézniük, valamilyen érdekes oknál fogva olyan politikát szeretnének folytatni, ami nem érdeke Európának! Nyilván van emögött valami, és valaki, no meg rengeteg pénz...Orbán Viktor nemzeti és egyben az európai értékek mentén próbál politizálni, reméljük a soron következő EU- választás után erre módja is lesz...
2019. jan. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Orbán Viktor nemzeti és egyben az európai értékek mentén próbál politizálni"

Aha, mert az idegengyűlölet, az EU és Brüsszel folyamatos támadása, a kritikák el nem fogadása (t.i: hogy hatalmas a korrupció) és közös Európai szervezet helyett a túlzott nacionalitás erőltetése az aztán nagyon az európai értékek mentén van!


Ha 2010-ben egy olyan kormány került volna hatalomra, amelyik tényleg az európai értékeket nézi, akkor nem Sorosozás menne, nem stadionra és kisvasútra menne a pénz és már Euro lenne a pénzünk.

2019. jan. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!