Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarja mindenki leváltan...

AllorX kérdése:

Miért akarja mindenki leváltani a fideszt amikor az összes többi párt ugyan olyan rosz?

Figyelt kérdés

Most ha ránézünk a "komoly" pártokra akkor ugyan olyan életképtelen korrupcióra igen könnyen hajlamos képmutató akárkiket látunk. Ez a „Mindegy hogy ki csak ne a fidesz“ mentalitás még rosszabb. Szerintem rohadtul nem mindegy hogy ki mert annak semmi értelme hogy valami más barom rontsa el az életem. Félreértés ne essék nem támogatom a Fideszt de mást se nagyon (max az MKKP-t de őket is csak azért mert értékelem azt amit tesznek).


Biztos van minden pártban egy két ember akiben még maradt valamennyi gerinc és az is biztos hogy van néhány olyan kis párt akihez szép reményeket lehet majd fűzni pár év múlva mikor megnőnek és NEM változnak de amit most látni lehet a politikában az egy vicc. Ha bármiben tévedek szivesen várom a felhomályosítást mert annál a látképnél amit most látok már csak szebbet lehet mutatni.



2019. jan. 8. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
mert ilyen arroganciát magyar politikus vagy politikai párt még soha nem mert megengedni magának,hogy nem áll szóba az ellenzékkel,a sajtóval,vagy ha szóba is áll akkor gúnyosan annyit mond-boldog karácsonyt!-
2019. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Mert ezek lopnak csalnak hazudnak, és mindennek fejében még ku rvára arrogánsak is.

Egyszerüen lenézik mindazokat akik nemértenek egyet a lopásukkal a csalásukkal a hazugságaikkal.

2019. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Lopnak,hazudnak,csalnak, bolondnak nezik az embereket.

Lebontjak a demokraciat,diktaturat epitenek.

Eleg volt beloluk , volt 8 evuk , jojjon mas , eljatszottak az eselyuket.

2019. jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
86%

Kiderült, hogy alkalmatlan a jelenlegi a kormányzásra korrupció és lopás nélkül.

Nem tudjuk, hogy jobbak-e mások, de én is úgy gondolom, hogy megérett a váltásra ez a mostani rendszer. Én mondjuk csak a kétharmaddal nem értek egyet, gyakorlatilag azt csinálnak, amit akarnak és azt hitetnek el veled amit akarnak, nálam ez nem nyerő. A gond csak az, hogy máshogy ők nem tudnának kormányozni.

2019. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Dehogy akarja mindenki leváltani a fideszt. Ma nagyobbat győzne, mint áprilisban .
2019. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Annyira bírom ezeket a "többi is ugyanolyan rossz" kijelentéseket. Honnan tudod? Tapasztaltad? Volt már kormányon a Jobbik, LMP, Momentum, Párbeszéd? Mi vagy, te jövendőmondó? Felejtsük már el ezeket a baromságokat, hogy te azt HISZED hogy ez meg az ugyanolyan rossz lesz. Igen, a pakliban benne van, de őket csak hiszed hogy rosszabbak LEHETNEK, a Fideszt viszont TUDJUK hogy milyen rossz mert tapasztaljuk lassan 10 éve napi szinten.


Meg aztán, szerinted egy ilyen banda azért maradjon kormányon és fossza, züllessze, agymossa tovább a népet mert van rá ESÉLY hogy esetleg az ellenzéki pártok közül is lehet kormányzásra alkalmatlan? Szerinted ennél lehetne rosszabbul kormányozni? (Lehetne, de azt már nácizmusnak hívnák amit a külföld nem hagyna.) Hány párt tenné meg szerinted azt, hogy államosítja a sajtót, az igazságszolgáltatást, kisajátítja a közpénzeket, tudatosan zülleszti az egészségügyet, oktatást, megszünteti a nyugdíjakat, rabszolgasorba hajtja az embereket, agymosó propagandát folytat, ellenségnek bélyegzi a saját állampolgárait, strómanokat hizlal stb.? Szerinted normális ami itt megy? Feltételezések miatt ne változtassunk tényeken?


Tudod azt mondom, jöjjön végre más, aztán ha az is lop csal hazudik akkor azt is takarítsuk el amíg nem lesz egy tisztességes. De legalább az esélyt adjuk már meg magunknak hogy jobb legyen. Persze a lehetőség megvan hogy nem lesz jobb, de ha bebetonozzuk ezt a rendszert (ahogy már megtették ők saját magukkal) akkor viszont BIZTOS hogy nem lesz jobb.


Én tényleg nem értem néhány ember gondolkodását.

2019. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Még ha mind ugyan olyan is lenne, akkor is más hagyni hogy egy párt betonozza be magát és egy pofátlanabbá váljon, minthogy négyévente mindnek elölről kéne kezdenie és legalább legalább tudnák, hogy nem tehetnek meg bármi amihez kedvük támad.
2019. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

A munkaalapú társadalom nem vonzó. Nem vonzó, amikor mindenki kiveszi a részét a munkából, és nem vonzó, amikor gazdag hízik, a szegény gatyásodik, csúszik lefelé.

Az a vonzó, amikor a szegénynek kiváltságai vannak, kevesebb adó, támogatások innen-onnan.

Magyarországon nem a gazdagok vannak többségben, ezért sem lehetett csalás nélkül kétharmada.

Nem vonzó a közmunka, a segély a vonzó alanyi jogon. Nem vonzó a munkanélküli segély lecsökkentése egy évről három hónapra.

A vonzó az, ha IMF pénzén fürdünk tejben vajban. Az nem vonzó, ha mi magunk termeljük ki az alapját, hogy kicsit jobban éljünk majd 2030-ban. Mi MOST akarunk mindent, hitelt veszünk fel, mert türelmunk nulla.

2019. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Honnan tudod te szerencsétlen jószág, hogy aki soha nem volt hatalmon még, nem e kevesebbet lopna mint a nyomorult elmebeteg törpéd?
2019. jan. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%

Mert ugyanolyan naivak mint amilyenek 25 évvel ezelőtt voltak.


A dk meg az mszp leszerepelt hiteltelen alakokbol all meg rossz szineszekbol.

A jobbik saját magát lőtte lábon hiába voltam nagy reménységgel irántuk.

Az LMP kinyirta saját magát, sajnálom mert voltak jó elképzeléseik de megbántam hogy a Bernire szavaztam.

A Momentum arrogáns pesti újgazdag kölykökből all akiknek fogalmuk sincs az ország valódi problémáiról.


A Fidesz ezzel szemben jól eltalálta a migrans témát, bekapcsolta az országot a jelenlegi nemzetközi gazdasági konjunktúrába és a médiát nagyon sikeresen fordítja a saját céljai elérésére.


Az meg hogy az egészségügy romokban van, mindig is romokban lesz mert csak nyeli a pénzt ez sajnos egy tény. Ezzel nem lehet gazdaságilag értelmes jövőt előre vetíteni hogy “rendbe tesszük az egészségügyet” ezt maximum azok a naiv választók hiszik el akik az elmúlt 30 évben is benyeltek mindent.


Ha tetszik ha nem, a Fidesz a következő 10 évben, de legkorábban a következő 2008aa szintű válság kirobbanásáig hatalmon fog maradni.


Az elvándorlás pedig 5% nem pedig egymillió fő.

2019. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!