Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor szerintetek 10...

Orbán Viktor szerintetek 10 évnél több, vagy kevesebb ideig lesz még Magyarország miniszterelnöke?

Figyelt kérdés

Most tekintsünk el a mostani zavargásoktól, mindannyian tudjuk hogy nem lesz semmi eredménye. Az az 500 budapesti diák akinek nem tetszik az Orbán rendszer, még nem tudja megbuktatni azt. Arról nem is beszélve, hogy pl. a mostani választási rendszerben Budapestnek 18, vidéknek pedig 88 egyéni választókörzete van, tehát egyértelmű, hogy amelyik párt a vidékieket megnyeri, az lesz hatalmon. Márpedig vidéken rengeteg a konzervatív, stop Soros ember, akik a Fideszre fognak szavazni örökké.

Ilyenkor sokszor felmerül az elszakadás kérdése, de mivel Budapest határain belül is rengeteg olyan hely van, és olyan szavazó körök is ahol a lakosság teljesen vidékies gondolkodású, és nagyon sok az idős, nyugdíjas ember, ezért a főváros sem egységes. Ahhoz Budapestnek is le kéne válnia saját magáról, hogy az ellenzék össze tudjon fogni, le kéne válni Budáról és a Pesti oldal keleti, külső kerületeitől is, hogy tényleg egy liberális massza össze tudjon fogni, de ez nyilván lehetetlen.

Szóval a valóságot figyelembe véve, szerintetek 10 éven túl, vagy inkább hamarabb fog megbukni az Orbán-rendszer?


2019. jan. 9. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de hogy 20 évvel többnek néz ki, mint amennyi, az is biztos.
2019. jan. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Orbán nem fog megbukni soha és addig lesz miniszterelnök, míg úgy nem gondolja, hogy lemond.

Mondom ezt annak tükrében, amit az ellenzék részéről látok.

Először az ellenzéket kellene lecserélni, aztán lehet Orbánban gondolkozni.

2019. jan. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Ezt így nem lehet megmondani,én például úgy gondoltam,hogy én életemben marad az egypártrendszer,ne láttuk a Kádár rendszer végét sem,aztán egyszer csak összeomlott.Bármikor jöhet elsősorban a világgazdaságban olyan fordulat ami ellehetetleníti a mostani rendszert.Amúgy sem lehetetlen a váltás,mert ha egy tábor áll Orbánnal szemben akkor egyenlőek az erőviszonyok.
2019. jan. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Amíg az EU meg nem unja és el nem zárja a pénzcsapokat. Akkor rögtön bedől a kleptokrácia.
2019. jan. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Remélem több. Isten óvjon meg minket attól, hogy a Tordai Bence féle csőcselékek legyenek hatalmon.
2019. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem több.
2019. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy én látom ez most az EU-tól függ.Ha a fidesz tovább erőlteti lopást és a demokrácia sárba tiprását,meg van az esélye,hogy kidobnak minket az EU-ból.Ha ez megtörténik,akkor az ellopható pénzcsap elzáródik,és orbánéknak már nem lesz érdeke tovább kormányom maradni és lelépnek.
2019. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok van még neki...
2019. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!