Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz majd rá ehetőség, hogy...

Lesz majd rá ehetőség, hogy Sargentini asszonynak kezet csókoljak a rendezvényen?

Figyelt kérdés
Nagyon tisztelem és elismerem a unkásságát. Igaz demokrata. Én is törzsgyökeres baloldali vagyok mióta az eszemet tudom. Ritka alkalom ez, hogy egy ekkora példaképet élőben is láthatnék majd. Megoldató lenne, hogy odamenjek és kezet csókoljak majd neki?

2019. jan. 8. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Törzsgyökeres...!:D:D:D

Megoldható, elintézem neked!

Egyéb testtájékát nem akarod a száddal illetni? Most szólj!:D

2019. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Eh, ez a kérdés nagyon trollszagú, egyébként már amúgy is lekéstél mert ma volt a rendezvény vagy tüntetés, sajnos egyre nehezebb követni. Esetleg a lába nyomát csókolgathatod ha addigra el nem mossa az eső.
2019. jan. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Csókolgatni Vitya kezét szokták idős nénik, ő pedig "igazi úriemberként" hagyja is. Valószínűleg Sargentini habitusa kicsit más és nem várja el a kézcsókokat.
2019. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Mér? Jucika megin bebaxott?
2019. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Brüsszeli illetőségű vagy? Ott igen, kezet csókolhatnál neki. De ha igazi lennél, akkor tudnád, hogy nem a mo-i tüntetéshez csatlakozott, hanem a brüsszelihez.
2019. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

"De ha igazi lennél, akkor tudnád, hogy nem a mo-i tüntetéshez csatlakozott, hanem a brüsszelihez."


Nyuszi! Pedig ha ide jön, én is elmentem volna egy raklap záptojással...

2019. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
elyik endezvényre ondoltál?
2019. jan. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Olvastam Tegnap egy viccet Gyurcsány vs Orbán.


Mit mond a nejének, ha későn ér haza, mert kocsmában volt?


Gyurcsány szemrebbenés nélkül azt mondja könyvtárban volt.

Orbán Viktor más, ő könyvvel megy a kocsmába, felteszi a polcra, mikor távozik leveszi onnan, de ő is azt mondja könyvtárban volt.

2019. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha elég vastag a pénztárcád, mást is megtesz neked (akár még egy jelentést is ír, ha ez a kívánságod)... :D
2019. jan. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!