Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most lennének a választások...

Ha most lennének a választások, kire szavaznál és miért?

Figyelt kérdés

2019. jan. 12. 15:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Ugyanazokra, akikre tavaly: a Magyar Kétfarkú Kutya Pártra. Úgy gondoltam akkor és most is, hogy a magyar embereknek kijár az örök élet és az ingyen sör: megszenvedtünk értük.
2019. jan. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
Fidesz. Folyamatosan fejlődik az ország mióta ők vannak és nem fekszenek le az EU-nak. Kiváló politikusok vannak benne.
2019. jan. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, de a Fideszre semmiképp! Teljesen tönkre teszik az országot.
2019. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
A DK-ra és azért mert csak róluk tudni biztosan, hogy nem a Fidesznek dolgoznak álellenzék munkakörben és Fidesz kollaboránsok sem bújnak meg a tagok között. Az összes többi párt elbukott mára ezen a vizsgán.
2019. jan. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Én Fidesz-KDNP


Azért, mert véleményem szerint egyik párt se alkalmas az ország vezetésére, főleg baloldalon. Egy politikai elemző is hasonlót mondott, tehát ez nem csak az én gondolatom.


Baloldal, ők már megmutatták, hogy mit tudnak, még egymással is totális háborút vívnak.


DK, ami semelyik oldalhoz nem sorolható, az meg -számomra- egy nagyon veszélyes szekta, olyan gyurcsányistákkal, mint az a malac Vadai Ágnes, aki szintén nem százas. Gyurcsány meg Gyurcsány, ő aztán tényleg megmutatta mit tud. (Bár erre már sokak nem emlékeznek, pl a 4-es válaszoló). Meg a DK sokszor úgy viselkedik, mintha ők kormányoznának, meg jelentős erő lenne, holott ez -szerencsére- nem igaz.


Jobbik: Számomra ők hatalmas csalódás. Egy karakteres nemzeti erőből egy nagy 0 lett. Meg most együtt tüntiznek a balliberális csürhével, meg még Gyurcsányékkal is összefognak "a nemes cél érdekében". Szánalmas. Ellenük jöttek létre, most meg összefekszenek velük. Aki valóban nemzeti politikus, az meg kilépett már belőle.


A kisebb parlamenten kívüli pártok meg teljesen jelentéktelenek.


Szóval lehet, hogy a Fidesz nem jó, de százszor jobbak mint ezek. Sajnos.

2019. jan. 12. 16:16
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Arra aki megpróbálná legalizálni a marihuánát, és emberibb körülményeket teremtene megélhetés terén.
2019. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%
DK
2019. jan. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
5%
Fidesz,elégedett vagyok az eddigi munkájukkal.A többi párt nem kormányzóképes.
2019. jan. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6%
Elnézve az ellenzéki felhozatalt, inkább maradnék a Fidesznél.
2019. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

Aki a legesélyesebb a Finesz leváltására.

Mert minden eszközzel el kell takarítani minden idők legtolvajabb leghazugabb kormányát.

2019. jan. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!