Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi kéne ahhoz, hogy egy...

Mi kéne ahhoz, hogy egy igazi, rendes tüntetés legyen végre?

Figyelt kérdés
Most szépen kérem aki kormánypárti kímélje meg magát ill. engem a regényírástól. Más országokban a mi helyzetünkhöz képest pitiáner okok miatt szétverik a fél várost, rendőrautót, stb. Nálunk mikor lesz valami? Bár én sem tudnám mi lenne helyes amikor egyszerűen felsorakoznak az emberek a rendőrökkel szemben. Nem lenne helyes a rendőröket dobálni, őket bántani mert nem ők tehetnek erről. De valami erőszakosabb mozzanattól mi tartja vissza az embereket, mitől félnek?
2019. jan. 14. 14:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Én jól elvagyok itt Kasselben.
2019. jan. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan intézkedés ami sokakat komolyan hátrányosan érint és emiatt nagyfokú elégedetlenséget szít.
2019. jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sok Molotov-koktél és kockakő
2019. jan. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Krúdy Gyula válasza:

56-os megemlékezéseken kint van a fél ország, és büszke arra, hogy mekkora legendák voltak ősapáink. Ugyan ezek a felmenők most forognak a sírjukban, hogy ennyire puding nemzet süllyedt alá az ő tetteikből. Olyan dolog miatt veri a mellét itt sok ember ami szépen hangzik, de lépni már nem mer miatta.


Nem tudsz törvényesen fellépni valaki ellen akinek az egész törvényhozási, és ítélkezési kar a kezében van...

2019. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
az kellene hozzá hogy lecseréljék a népet egy életképes népre pl zsidók vagy norvégok de a magyar helyzet megdöntéséhez bármelyik skandináv népből 100 000 is elég lenne vagy az kellene hogy ide hozzanak sok japánt vagy ázsiait mert az egykor nagy nemzetből a világ leg erkölcsi gané európa legélősködőbb és legröhejesebb népe lett ahol nem zavarja az embereket a 2 milliós fővárosban az hogy több hónapja direkt a lakosság fölött szállnak föl a repülőgépek csnedháborítást kimerító zajszennyezéssel NEM az nekik oké mert igaz hogy 45 másodpercenként nappal és éjfélkor beleremeg az ablak Zuglóban a repülőzajba HÁNY FELJELENTÉS MENT a reptér ellen csendháborítás miatt ha az önkormányzatnak illegálisan szóltak egy nappa előtte hogy ablakremegtető gépzajszennyezést fognak csinálni de ha az összes példát leírnám 1000 könyvet is kiadhatnék régen voltak az országban igazi emberek akik EMBEREK voltak és volt tartásuk nem igénytelen csürhe voltak a nyugdíjasok fölépítették a belvárost aminek a házai és falai a mai napig rendületlenül állnak nem kell felújítani és normálisan szigetel a polgári házak 500 évesek amiket nem a modern technikával és szakértelemmel és koordinációval építettek ez az igénytelen csürhe összeköltözik vadidegenekkel egy lakásba gyáva alávaló hátbatámadós rosszindulatú önző nép a magyar volt ázsiai ország ahol egyetemisták harcoltak és foglaltak el egy egyetemet több tucat áldozat volt csak azért mert pár % adóemelés TERV volt és meg se szavazták sőt vissza is vonták de úgy is lemondatták a miniszterelnököt mindenkorra az előttem szóló szerintem legalább 50 éves és azért írt bölcsességeket mert az idős korosztály teljesen más mint a fiatal genetikai fertő
2019. jan. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!