Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi kéne ahhoz, hogy egy...

Mi kéne ahhoz, hogy egy igazi, rendes tüntetés legyen végre?

Figyelt kérdés
Most szépen kérem aki kormánypárti kímélje meg magát ill. engem a regényírástól. Más országokban a mi helyzetünkhöz képest pitiáner okok miatt szétverik a fél várost, rendőrautót, stb. Nálunk mikor lesz valami? Bár én sem tudnám mi lenne helyes amikor egyszerűen felsorakoznak az emberek a rendőrökkel szemben. Nem lenne helyes a rendőröket dobálni, őket bántani mert nem ők tehetnek erről. De valami erőszakosabb mozzanattól mi tartja vissza az embereket, mitől félnek?
2019. jan. 14. 14:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
valóban elégedetlen nép.
2019. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%

Az emberek félnek, vagy bizonytalanok. Már működik a besúgó rendszer. Az egyik szomszédom nem rég átkiabált hogy feljelent mert tudja, hogy MAF(idesz)FIA ellenes vagyok és tudja, hogy miket kommentálok a "zinterneten". Mire fel lehet valaki ennyire hülye mint ez, biztosan örökletes mert az egész család lágyagyú, gondoltam magamban. Nem szórakozok vagy ironizálok, tényleg ez megy. Én pont nem félek és főleg az ilyen suttyóktól nem, de sokan igen.

Itt is megkaptam már privátban egy MAF(idesz)FIA tagtól a nem épp keresztényien finomkodó szavakat. Eközben megy az álszenteskedő lejáratása az ellenzéki beállítottságú, de még inkább hazafi érzelmű magyaroknak. Ki akar egy lejáratás célpontja lenni?

2019. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Itt sose lesz város szétverés meg rendőrautó borogatás mint más országban. Ennek két oka is van. Az egyik hogy a magyar nép gyáva és félti a nyomorult kis munkáját meg a szánalmas fizetését. Meg úgy alapból gyáva ilyeneket csinálni. A másik meg hogy a magyar mindent eltűr, nem igényli a jólétet, nincs tartása.
2019. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 szántóvető ***** válasza:
48%
meg lehet dönteni a fideszt,de utána mi lesz?ki fog kormányozni?
2019. jan. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
2-es: Valahogy én nem tudom felfogni ezt a félelmet. Azért azon már túl vagyunk, hogy félni kelljen. Biztosan tudják hogy az egész családomban nincs fideszes, volt már házkutatás nálunk, akkor kb. úgy jellemezték papíron a házunkat mintha egy rózsadombi villa lenne, anyám ki is volt akadva. Dehát most mégis mit csinálnak? Vállalkozásunk van, semmit nem csalunk, javíts ki ha tévedek de akkor aztán jöhet kétnaponta is NAV ellenőrzés, érezzék jól magukat nálunk.. :D
2019. jan. 14. 15:04
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem is gondolom azt, hogyha tegyük fel most a jobbik kormányozna akkor 5 éven belül Ausztria szinten lennénk, na de én attól félek hogy a nagy kétharmad majd tapsikolva fog hozzájárulni hogy kilépjünk a migránssimogató EU-ból, az már nagyobb baj
2019. jan. 14. 15:07
 7/15 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt szereljétek fel egy teherautó hátuljára, mérjétek be vele a rendőrsorfalat, oszt zuneki.

2019. jan. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én mondjuk szinte minden tüntetésen ott vagyok. Garantáltan résztvennék bárminemű erőszakosabb fellépésben. De nincs aki elkezdje. Én még el is kezdeném, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy nem sokan követnék a példám, aztán amikor a többiek elmennek haza, akkor én meg hesszelhetek a rendőrségen :DD meg majd böriben egy ideig vagy közmunka, franc tudja
2019. jan. 14. 15:10
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
#7: nem álszenteskedésből de a rendőrök között is sok MAF(fidesz)FIA ellenes van. Ilyen drasztikus eszközöket akkor se kellene kitalálni, ha mind MAF(fidesz)FIA tag lenne. Az erőszak maradjon csak meg a MAF(fidesz)FIA privilégiumának. Amint élnek vele, elvágták magukat.
2019. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%

#9

Jól van akkor. Szenvedjetek tovább.

2019. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!