Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen agresszívek a...

Miért ilyen agresszívek a fideszesek?

Figyelt kérdés

Belekerültem egy ilyen csoportba, olvasgattam kicsit. Egy fiatal anyuka megkérdezte, hogy mi van a beigert 12 ezres tűzifa támogatással, mert a nagymamája várja. Erre leoltottak, hogy milyen szar unoka, miért nem fizeti ki neki ő? Miért koldul?

De bárki egy kicsit is megosztó témát feszeget és nem az OVt isteniti azt lehurrgjak, a halálát kívánják. Miért lehet ez? Félnek? Idegesek? Vagy csak retardáltak?



2019. jan. 14. 19:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%
Hát, fideszes = a magyarok papucsállatkája. Egy plüss papucs a us több ész szorult.
2019. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11%
De tényleg, a tavalyi békemeneten hallatlan aggresszivek voltak, vadul lengetve a molinókat majd kiverve a másik szemét, fenyegető, halk morajjal, himnuszt énekelve. Azóta is a félelemtől kiver a veríték ha visszagondolok erre. Akkor inkább a decemberi tüntetést preferálom mert ott minden rendben volt. Kis szánkóégetés, füstgránát dobálás szerintem bőven belefér a mi vagyunk a többség megnyilvánulásába.
2019. jan. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%

"De tényleg, a tavalyi békemeneten hallatlan aggresszivek"


Valahogy meg kell ünnepelni, hogy bulgáriával vállvetve versenghetünk az uccsó helyért a beáramló évi 1800 milliárd támogatás és a 3000 milliárd elkúrt MANYUP pénz ellenére is. Gratulálok!

2019. jan. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
A Fidesz szavazói a legalsó néprétegekből kerülnek ki. Szociokultúra.
2020. júl. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!