Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesek miért ilyen...

A Fideszesek miért ilyen frusztráltak és agresszívek?

Figyelt kérdés

8 éve gyakorlatilag teljhatalommal irányítja a Fidesz az országot. Ennek ellenére a mai napig mérhetetlen gyűlöletet és frusztrációt látok rengeteg fideszes politikusban és szimpatizánsban egyaránt.


Valamelyik nap ránéztem az Echo TV nevű propagandaadóra, ahol éppen Bayer Zsolt műsora ment. "T*tves b*romarcú liberális p*tkány f*rgek" és hasonló dolgok hangzottak el. Mégis hogy lehet valakiben ilyen szintű gyűlölet még azok után is, hogy százszor földbe döngölte az ellenfelét?


De akár ha a Békemenetes videókat nézi az ember, a nyugdíjasok magukból kivetkőzve, esernyőkkel, zászlókkal támadnak az ellenzéki újságírókra.


Én nem mondom, hogy az ellenzékiek szentek, de ezekhez a megnyilvánulásokhoz foghatót én nem szoktam látni ellenzéki médiumokban. Pedig szerintem Magyarországon ma az ellenzékieknek sokkal több okuk van a frusztrációra, hiszen a Fidesz gyakorlatilag leválthatatlan.


Tehát amire ki szeretnék lyukadni, miért van a Fideszesekben ennyi indulat még azok után is, hogy többszörösen csonk nélkül legyőzték minden politikai ellenfelüket? Focis hasonlattal élve, nekem ez kicsit olyan, mintha egy Portugália-San Marino focimeccsen 20-0 vezetésnél Cristiano Ronaldo őrjöngve szidná az éppen focistának beállt san marinó-i fogorvost.



2018. szept. 15. 13:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Mivel Orbánt a Grazi klinikán kezelik 2002 óta, és a gyógyszereknek a paranoid skizofrénia lehet a súlyos mellékhatása, ami látszik Orbán megnyilvánulásain is, és a szavazói átveszik ezt könnyen.
2018. szept. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
46%

Nem is tudom ki hisztitett a választások után hónapokig.

Mi elvagyunk :D

2018. szept. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%
Amúgy meg lelehet tagadni, hogy Orbán súlyos mentális beteg, és a Grazi klinikán kezelik emiatt, de amikor valaki 2010 óta kétharmados kormányzást csinál, és képes azt mondani, hogy elvan nyomva ebben az országban a fidesz, az a paranoid skizofréniának a legsúlyosabb tünete.
2018. szept. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%

3# mikor mondta azt hogy el van nyomva?


Egyébként szerintem onnan az agresszió, hogy nem felejtették el mit csinált a baloldal, a kommunizmus és a szocializmus a múltban az országgal. Hogy árulták ki, tették tönkre. És most újra visszajönnének, csak liberálisnak öltözve.

2018. szept. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem akár a GYK-t olvasgatva is megállapíthatjuk, hogy inkább az ellenzékiek fruszrtáltak. :) Bayer egy külön eset, belőle nem lehet általánosítani.
2018. szept. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
37%

Dehát a fidesznek pont ez a lényege, amíg van ellenség, van valaki akit utálni lehet addig elvagyunk. Az országot szétrohasztják meg szétlopjàk, az nem érdekes. Lehet válogatni: soros, brüsszel, nyugati liberális patkányok, lmbtq, migránsok, cigányok, zsidók stb. De mostanában az usa gyűlölet is elég nagy, meg úgy kb mindent utálni kell ami nem igaz nemzethy kerezstyény *MAGYAR*✓


A magyarok erre vevők, meg lehet nézni azt az alpári primitív szintet amit a 88 és társai képviselnek. Legalja szánalom.

2018. szept. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Fizikakedvelő ***** válasza:
16%
Így van,ahogy utolsó írja. Populista patkány fidesznyik!!! Viktátort követő birka!!! Ez szerintem frusztráció. Van fideszes frusztráció,de kérdésed minta azt próbálná burkoltan közvetíteni,hogy ilyen nincs,vagy nem található meg az ellenzéki körökben.
2018. szept. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%

A fidesz retorikaja es mozgatorugoja a GYULOLET.


erre gerjednek a hivek, es egyre inkabb magaala gyuri oket

2018. szept. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%

A kóros Orbán fóbiából eredő frusztráltságot és agresszivitást meg sem említed?

Elég csak ezt az oldalt példának venni, igaz egyáltalán nem releváns az egész országra nézve, mert az a 15-20 ember aki aktívan ide írogat nem csinál nyarat.

Ennek ellenére többet olvasok nácit, fasisztát, egybitest, 40-es IQ, alkoholista, fel kéne akasztani, ki kéne nyírni stb. az ellenzéki válaszolók irományaiból.

Szóval megint provokálni próbálsz, mert itt egyedül te vagy frusztrált. És tipikusan egy emberrel azonosítod (Bayer) azt a 3 milliót aki a Fideszre szavazott, nem is értem mit csodálkozok ezen.

2018. szept. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
32%

Bayer Zsolt lényegében a fidesz Molnár F. Árpadja média felülettel. Ilyenekre nem szabad hivatkozni és legfőképp nem általánosítani.


Ez olyan mintha egész budapestet fszopónak bélyegeznéd mert volt egy valaki lecumizott egy hajléktalant.

2018. szept. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!