Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Konkrét törvénytelenséget...

Konkrét törvénytelenséget miért tűrnek el a fideszesek a saját köreikben?

Figyelt kérdés

Az, hogy ki hogyan ítéli meg erkölcsileg az ellenzéket és a különböző eseményeket, szíve rajta. A korrupcióra is most mondjuk azt egy pillanatra, hogy unalmas téma, ne foglalkozzunk vele.


Viszont mikor képviselőket dobnak ki erőszakkal egy közintézményből, az konkrétan szabályellenes. El lehet őket erkölcsileg ítélni, tegyétek, de konkrét törvénytelenség esetén, minimum vizsgálatot kellene megindítani.


Illetve hogy kerültek ki a sajtóhoz a rendőrök felvételei? Ez egész konkrétan szivárogtatás, ami után szintúgy vizsgálatot szoktak elrendelni.


Palkovics László sincs törvényi felhatalmazása arra, hogy forrásokat tartson vissza az MTA-tól, vagy hogy a források elvonásával szabálytalanságokba/törvénytelenségekbe kényszerítse az intézmény működését.


Továbbá Orbán Viktor sem használhatná a honvédség repülőit csakúgy. A NATO nem is engedte, hogy katonai kiadásként legyen elszámolva a repülő, ami szintúgy nagyon beszédes.



A kérdés adott. Felőlem legyen a Fidesznél az erkölcsi magaslat, és kormányozzanak ők. De konkrét törvénytelenséget miért kellene tolerálnom? És ti miért toleráljátok?



2019. jan. 14. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

Ez bűnöző körökben magától értetődő.


Ha eljárnának valamilyen tövénytelenséggel szemben, akkor mára már százszorosan el kellene járniuk magukkal szemben is! A törvények csak másokra érvényesek, rájuk nem!

2019. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

alaptörvény módosító hatalmuk van.

tehát szó szerint a törvény felett állnak.

ez meg ugye elég nagy gond,ha nem is köztörvényes,de bűnözői mentalitású,ember ellenes formák kapják meg ezt a kiváltságot.

2019. jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
A keresztények szerint a "jó" és "rossz" úgy definiálható, hogy Isten akaratával egyezik vagy szembemegy. Ami Isten akarata az definíció szerint a jó, ami nem, az a rossz. A fideszesek pontosan ugyanez, csak a Fidesszel. Nekik az a vallásuk. Amit a Fidesz akar, az definíció szerint jó, amit a Fidesz ellenez, az definíció szerint rossz. Az, hogy a Fidesz valami rosszat csinál, logikailag lehetetlen az ő szemükben.
2019. jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Alain Delon ***** válasza:
88%
A FIDESZ-nek mindig is ez volt a formája: pökhendiség, nagyképűség, arrogancia.
2019. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
én azt az embert aki ott fetrengett kidobtam volna mint macskát szarn mszp jobbik lmp egy kaptafa ezeknek csak az számitt hogy nekik legyen jo semmitérő emberek.
2019. jan. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"én azt az embert aki ott fetrengett kidobtam volna mint macskát szarn mszp jobbik lmp egy kaptafa ezeknek csak az számitt hogy nekik legyen jo semmitérő emberek."


Rendben, de mondom, nem ezzel van gondom. Erkölcsileg lehet még neked is van igazad, én nem fogok erről vitát nyitni. Viszont a biztonsági őrök ezzel jogot sértettek, az pedig nem ismer sem embert, sem Istent, bizony be kell tartani. Itt viszont vizsgálat sem indult még el. Semmi.

2019. jan. 14. 22:22
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kevés emberrel találkoztam, de már találkoztam akik nem fanatikusak. Itt gyakorin is volt rá példa, hogy privátban nagyon jól elbeszélgettem politikai témákról egy fideszessel. Ő megmondta: nem ért mindennel egyet, gazdasági érdekek fűzik a fideszhez. Egyszerűen így jobban jár pénzügyileg. Korrekt, őszinte válasz. Van olyan amivel egyetért a Fidesszel, van amivel nem.

Viszont a hangos fideszes részétől ne várj ilyet. Ők fanatikusak. Ha maga Orbán Viktor mondja, hogy amit csinál az rossz ( volt már rá példa ), akkor se érdekli őket. Mindig az AKTUÁLIS események a jók. Velük nem lehet vitázni, ők akik Sorosoznak, Gyurcsányoznak és minden érvük kimerült az alábbi háromban:

-az ellenzék elárul minket ( +elmúlt 8 év, + legalább magyarok lopnak, +libsik )

-Soros ( +Brüsszel, +EU, +libsik )

-migránsok ( +Soros, lásd: eggyel feljebb )

2019. jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, csak pártállástól függetlenül felfoghatatlan a számomra ez a szintű elvakultság. Teljesen eltaszítják maguktól azokat is, akik tényleg jobbá akarnák tenni a világot. Aztán a kitaszítottságtól rosszabb esetben ezek a jó emberek is lezüllenek.
2019. jan. 14. 22:38
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Soros György terjeszti ezeket a hazugságokat, ne higyjetek neki! A Fidesz tagjai mind talpig becsületes emberek! Hajrá Fidesz, Hajrá Magyarország!
2019. jan. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért? Miért? Tudod van az a pénz!!!!!
2019. jan. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!