Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kreativitás fogyott el vagy...

A kreativitás fogyott el vagy az ellenzék Minecraft imádó?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/user/Only1Gam3r


Esetleg egy megtiszteltetés hogy ez a csatorna 2010.dec.2. óta működik?



2019. jan. 15. 21:15
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Vitatkoz azzal amit mondtam és ne sértegess?Most mi van ha mást mondok mint te vagy elmerem mondani a véleményemet sértegetni kell?Látom mindenki nagyon tud sértegetni!
2019. jan. 15. 23:04
 12/29 A kérdező kommentje:
Az első kérdőjelnél felkiáltó jelet akartam!
2019. jan. 15. 23:06
 13/29 A kérdező kommentje:
Mindenkinek az a tuti amit gondol!Elfogadom ha te mást!!!!Te a sajátod tartod tutinak!!!Tarzsd tiszteletben a véleményemet!
2019. jan. 15. 23:06
 14/29 A kérdező kommentje:
Az nem vélemény hogy engem a politikai véleményem miatt hülyének nézel!!!
2019. jan. 15. 23:09
 15/29 A kérdező kommentje:
És dixlexiásnak!
2019. jan. 15. 23:09
 16/29 A kérdező kommentje:
Diszlexiásnak*
2019. jan. 15. 23:10
 17/29 anonim ***** válasza:
52%
Mi a fas-zom az a minecraft, és mi köze a nemzet ge-cijének hozzá?
2019. jan. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Hát ez az... :) Semmi...

De enyire eredetiek az ellenzékiek!

2019. jan. 16. 00:16
 19/29 anonim ***** válasza:

Te nem a harminc-valahány százalékos vagy? Aki teleszemetel egy kérdést 88 válasszal, mert minden mondatod külön válaszba írod, meg még hatszor visszaírsz, ha valamit elírtál? Kommentenként fizetnek, vagy mi van?

A sértegetésen meg akkor háborodj fel, amikor te se sértegettél senkit. Az vesse az első követ, tudod.......

2019. jan. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 LazyJones ***** válasza:

Tudod, egy jó részüknek volt valami programja. A fideszé annyi volt, "Folytatjuk". A jelenlegi tüntetők összeszedték 5 pontba, mit várnak. A fidesz nem foglalkozik vele. Az ellenzéki vezetők összefognak, mert úgy látják, az Orbán kormány nagyobb baj és probléma, mint a közöttük húzódó politikai- és vélemény ellentétek. A fidesz erre azt reagálja, hogy aki mást mond, mint ő, az Soros-bérenc, hazaáruló, nem magyar. Te megmondod a tutit. Attól még hülyeség marad.


Diszlexiásnak meg azért nézlek, mert egy mondatot nem tudsz helyesen leírni. Bár ehhez a vitához egyikünk sem elég képzett. Én nem vagyok magyar tanár, te meg nem vagy normális.

2019. jan. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!