Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orbán Viktortól kapnál...

Ha Orbán Viktortól kapnál valamilyen kitüntetėst (munka, ėlet, feltalálás stb miatt) mit mondanál neki?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanoktól kėrdezem akik gyűlölik őt de ott lehetősėgük lenne pár szót váltani vele. Jópofiznál? Mit tennėl?
2019. jan. 16. 06:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kösz, te nagy g..
2019. jan. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ő nem ad kitüntetést, max átadja. Elfogadnám, de az átadóra nem mennék el. Pláne ha pénz is jár vele :-)
2019. jan. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért ő adná át, ha tudná, hogy anzzal kéne keztefognia, aki gyűlöli őt?
2019. jan. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Rámosolyognék és lezúznék neki egyet ököllel.
2019. jan. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Persze, úgy gondoltam en is, hogy ő adja át...

Am az ilyen "bevernėk neki" azėrt szerintem hihetetlen. Biztos nem tennė meg senki.

Inkabb valamilyen neki kínos beszólasfėlėre gondolok itt valaszkent. Az hihető.

2019. jan. 16. 07:43
 6/15 Gyépésmérnök ***** válasza:
24%

Itt olyan nagy a szája mindenkinek, egyes nőktől még olyat is hallani hogy "Brad Pitt nem is jó pasi" élesben viszont bármelyik örömmel térdelne le elé.

Ugyanúgy te is, én is örülnék ha egy akármilyen miniszterelnök (OV, GYF vagy bárki) díjat adna át nekünk.

2019. jan. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Akik azt írják, hogy leküldenék a padlola de durlván, azok azok a tipikus emberek akik "áá nem kéne nekem se bmw se merci se audi még ha megtehetném sem" holott meg S8 meg m5 a háttérképe. Meg szeretné ha elismernék, de tudja soha nem fogják.
2019. jan. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Itt csak az kap bármit, aki hű pártkatona, tehát a kérdés kizárólag elméleti.
2019. jan. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, itt vannak iszonyú "kemény" gyerekek ("üsd meg százados, de nagyon dulván"😂😂), de ha oda kerülnének, akkor beugrana a zabszem effektus, még remegve egy köszönömöt is alig tudnának kimondani...
2019. jan. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Megkérdezném ki csinálta közbeszerzésre és hány milliárdból ezt a bóvli 60ft-os érmet és mennyit kellett visszaosztani a megrendelőnek?
2019. jan. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!