Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar dolgozók, van köztetek...

Magyar dolgozók, van köztetek már olyan, akivel már közölték a munkahelyen, hogy mostantól heti 6 napot kell dolgozni az eddigi 5 helyett?

Figyelt kérdés
Hogy fogadtátok? Meg meritek csinálni, hogy nem mentek be a hatodik napon majd dolgozni?

2018. dec. 29. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Eleve lehetetlen,mert a dolgozó belegyezése is kell hozzá.Eddig is volt túlóra.Egy magyar dolgozóra csak 31 túlóra jutott 2017-ben.Ki is kell azt tudni fizetni.
2018. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Ajj miért ien lustak a magyarok? Majd kimentek németbe jobb lesz? Máh ne mesélj ott is dolgozni kell!!!Alig lehetsz othon...Most birnál ithon több pénzt keresni csak ahoz dolgozni kell!😂😂😂Sajnos azt látom hogy egyes embereknél a munka aból áll hogy szivja a cigit meg stb....Aztán ha kap prémiumot szigya a fideszt hogy mien rossz😂😂😂😂már tapasztaltam iet...Nem lenne könyebb bemenni szombaton akkor és ugyanazt csinalni több pénzért? Most tuti megfogtok kövezni... Természetesen vannak olyanok akik rengeteget dolgoznak nem muszáj ezt magadra venned feltétlenül!!!Na meg nem hinném hogy Gyurcsány nénivel és Vona nénivel majd jobb lenne..😂😂😂😂Magyaroknak nem volt jo a Szocializmus se a Kádár korszak se Gyurcsanyal se volt joo Orbánnal jobb lenne de muszáj filozófálni...
2018. dec. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Én eddig is 12 órákat húztam le hétfőtől péntekig és alkalomadtán be kell menni szombaton is, szóval engem ez nem érint.
2018. dec. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk amikor szezon volt heti 7 nap 12 óráztunk eddig is. Csak most nem 250 óráig mehetünk hanem 400-ig.
2018. dec. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%
Nálunk eddig sem volt túlóra és ezután sem lesz. A cég nem engedheti meg magának hogy kialvatlan fáradt dolgozó selejtet gyártson.
2018. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!