Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fideszre szavazott...

Ha a Fideszre szavazott valaki, annak miért kötelező védenie Mészáros Lőrincet?

Figyelt kérdés
Nem értem. Ha valaki Fidesz szavazó, egyet ért a Fidesz politikájával, de valaki megkérdőjelezi Mészáros Lőrinc hihetetlen meggazdagodásának titkát, azt miért akarják eltaposni a Fidesz szavazók? Valaki tudja erre a választ?

2019. jan. 16. 10:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem érted? Mészáros=Orbán.
2019. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én például a Fidesz "szimpatizánsként" nagyon kíváncsi lennék arra, hogy hogyan gazdagodott meg ez az ember ilyen nagymértékben, biztos hogy van mögötte valami simli. De egyébként sajnos minden politikai rendszerben és országban ez van.
2019. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2019. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"De egyébként sajnos minden politikai rendszerben és országban ez van."


Ja. Vagy nem.

[link]

2019. jan. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Tudod, én is a saját magam által hamisított statisztikának hiszek, Churchill után szabadon 😁
2019. jan. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Tudod, én is a saját magam által hamisított statisztikának hiszek, Churchill után szabadon 😁"


Igen, mindenki statisztikákat hamisít az egész világon, csak a Mogyorók Népe tudja mindig a tutit.

2019. jan. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt mikor fogjátok kitalálni, hogy Norvégiában és Dániában mindenki nyomorog és füvet legel, miközben Magyarország a világ élvonalában vágtázik és Észak-Koreával előzgetjük mindig egymást fej-fej mellett?
2019. jan. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez ilyen emberi sajátosság, hogy aki Fideszes, az biztos Mészáros Lőrincet tekinti példaképnek, ill. aki ellenzéki, az biztosan migránspárti! Jó kis karaktergyilkosságokat meg kampányokat lehet felépíteni az ilyesmire, mert ez benne van a népben.
2019. jan. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom minden jóérzésű ember büszke arra, hogy szellemi fogyatékos beltenyésztett falusi elmebetegként 20-as iq-val és egy kegyelemkettessel elvégzett szakmunkásbizonyítvánnyal ekkora sikereket ért el a kétkezi munkájával ez a nagyszerű ember.
2019. jan. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 transzboy válasza:
ÉN SE ÉRTEM!!!!!!!!!!!!!!!
2019. jan. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!