Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki és miért utàlja Orbànt?

Ki és miért utàlja Orbànt?

Figyelt kérdés
Jò tudom, nagyképű meg sokat lop bla bla bla...de melyik politikus nem? Jobban örülnétek egy szerény kis merkel félének? Persze nem értek egyet az államkassza lenyúlásával, de mégis jobb mintha becsődítené a migránsokat, és még lopna is. És ne mondja senki, hogy ezek ugysem maradnak M.ó-on, ha benyalnánk az EU-nak és elfogadnánk a kvótát, gondoskodnának itt is migránséletszínvonalról, tehát ellennének itt a legújabb generációs iphonejaikkak.

2019. jan. 17. 21:01
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
18%

Te olyan buta vagy, hogy amikor az észt osztották, te 10szer is sorbaálltál, de sohasem került Rád a sor.


Olyan buta vagy, hogy a p*nára azt hiszed hogy nyílt seb és orvost hívsz!


Soroljam még?

2019. jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
13%

Hát persze!Fideszes=buta.

Hiszem egy jobbikostol tudom a tutit!100-ban igaza van "nyugati jóság" lesz ha a jobbik lesz!Ezzel teljesen meg győzött!

2019. jan. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
13%
100%ba*
2019. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
54%
Mert én nem kaptam tőle kisvasutat és stadiont se.
2019. jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:
11-es, te nagyon ügyes vagy, leirtàl két közhelyet és még tudnàl sorolni pàrat , na ez igen 😎
2019. jan. 17. 22:39
 16/51 anonim ***** válasza:
56%

Orbán ugyanolyan megosztó mint Gyurcsány volt - mindkettő a nemzet hulladéka!

Ha majd valaki nemzeti egységre törekszik, az lesz az ország megváltója!

2019. jan. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
100%

Mert kampányt csinált az egész politikai életből. Mindenhol ellenségekkel kell szembenéznünk, miközben a korrupció és rossz oktatás és egészségügy helyzetét valamilyen sors adta dologként természetesnek véljük.


Ezen kívül "személyes" érintettség is közrejátszik. A barátom anyja azért vesztette el az állását, mert a barátom tüntetéseken szólalt fel + egy civil szervezetben voltam tag, ahol én kezeltem a pénzügyeket, mégis azt kellett visszahallanunk a sajtóból, hogy Soros bérencek vagyunk, és eladtuk a lelkünket. Hozzáteszem full veszteséges volt a szervezet, mi dobtuk össze a szükséges pénzt mindig is. Szóval mondhatjuk azt is, hogy sértődött vagyok.

2019. jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
100%

17-es. Sajnálom a barátod anyukáját. :(


O1G.

2019. jan. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
28%

Olyan butavagy, hogy ha a tanár letörli a táblát, te kiradírozod a füzetet.


Remélem átjött, hogy egy fideszes agymosottnak tartalak.

2019. jan. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:

Orbánnak gyakorlatilag - sajnos - 8 éve teljhatalma van, azt csinál amit akar!

Ahhoz képest nagyon-nagyon karcsú az, amit letett az asztalra!

Viszont rengeteget vett el!

Többre nem képes, és ez csak rosszabb lesz.

2019. jan. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!