Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mit tennétek ha...

Fideszesek! Mit tennétek ha kiderülne hogy a gyereketek ellenzéki és utálja a fideszt meg orbánt?

Figyelt kérdés
2019. jan. 15. 21:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Ez egyszerre túl sok lenne. Én már akkor lefagynék, ha kiderülne, hogy van gyerekem... :D
2019. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%
Tombolok! A nemzetközi Soros-összeesküvés befurakodott az iskolapadok soraiba meg a világítótelefonokba, és átmosták a gyermekem keresztyényi agyát!!!
2019. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16%

Befizetném egy túrára Nyugat-Európába és, ha lenne rá pénzem, az USÁ-ba.


Fiatalkoromban én is nagy Nyugatimádó liberális voltam, aztán mióta megláttam milyen Nyugat-Európában a társadalom meg az emberek, és az interneten keresztül az amerikai mentalitást is megismertem, már Nemzeti Kommunista lettem, valamint a poszt-szovjet országokat szerettem meg, amiből párba szintén sikerült ellátogatnom.

2019. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem inkább eladnák a gyereküket rabszolgának, ha a hatóság érdeklődne akkor meg elintéznék annyival hogy szidta az Orbán királyt. Ilyen a magyar nép jelentős része 2019-ben. Lehet hogy ez túlzásnak hangzik de ne higgyétek hogy nem lenne aki megcsinálná. Sokaknak a Fidesz fontosabb mint a saját gyerekük.
2019. jan. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem érdekes, engem nem érdekel már Úriet Orbi :-D Küldöm úgyis a gyerekem innen hogy élni tudja az életét mint a rokonomék.
2019. jan. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mivel nincs gyerekem szerintem ez lenne a legkissebb gondom az mellett hogy kiderül hogy van egy.
2019. jan. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

"interneten keresztül az amerikai mentalitást is megismertem"

Én meg az interneten keresztül a magyar mentalitást ismertem meg. Hát...

2019. jan. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%
Apasági Anyasági vizsgálatot kezdeményeznék rajta, mert, hogy mindig megpofoztam amikor nem ment templomba az biztos, még akkor is ha beteg volt, múlt vasárnap is kapott egy keresztényeset mert vasárnap vásárolt a teszkóba, láttam a nyugtát. Ha ellógta a hittant kizártuk a házból. Most így belegondolva, lehet, hogy soros bérenc a Lacika, asszem meglesz a következő heti program. Lehet megházasságtörésezett az asszony egy sorosbérencel, vagy én őt, de akkor nem ő szülte volna meg 10 éve Lacikát.
2019. jan. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
28%

Azonnal megkérdezném tőle: valld be , mit szívtál kisfiam??!!😁😂

Amúgy az ő dolga, én például a Fradi szurkoló vagyok, remélem ő is az lesz, de ha meg nem, akkor úgy lesz jó. A politika is ilyen.

2019. jan. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Egyik haverom apja nagy fideszes, a srác meg rühelli Orbánt, mégis megvannak.

Szüleim is a Fideszre szavaztak jobb hijján, én meg útálom a narancsokat, mégsincs harag.

2019. jan. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!