Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki meg tudja magyarázni,...

Valaki meg tudja magyarázni, mi értelme ezeknek az ellenzéki "megmozdulásoknak"?

Figyelt kérdés
Pár óra füttyögés, Orbánozás, Áderezés, stb. aztán mindenki megy haza. Hosszú évek óta kb. így lehet jellemezni az ellenzék "komoly" rendezvényeit. Mi értelme ezeknek, Amit ezek ellenzékiség címén csinálnak, simán akár azt is lehetne mondani, hogy Orbánék szervezik önmaguk ellen ezeket a tüntetgetéseket. Miért nincsenek HÉTKÖZNAPI napon sztrájkok, komolyabb útlezárások a füttyögések, séták helyett? Hol van a valódi ellenzék, amelyiket ez az álellenzék elnyom évek óta?

2019. jan. 19. 11:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
33%

a magyar birka hátán fát lehet hasogani


felébredni csak akkor szokott mikor már késő


olyankor általában azt mondja: "Hááát én neeeem gondolotam hogy ez lesz a vége... amúgy sem az én hibám..!"

2019. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
33%
Mi értelme a Fidesznek?
2019. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Unalom nagy Úr... Hát nincs jobb dolguk az embereknek, unatkoznak otthon.
2019. febr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!