Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégis meddig hagya a FIDESZ...

Mégis meddig hagya a FIDESZ válasz nélkül ezt a majomkodást? Mikor lesz megfelelő arternatívája a FIDESZ-nek?

Figyelt kérdés
Maga az ellenzék csak kritizálni tud!Nincsenek érvek melletük mit tennének jobban?Meddig tűri a FIDESZ, hogy ien Nagy Blanka színvonalú "kultúrbohócok" kiosszák?Maga az ellenzék nem lenne képes egy országot irányítani! Gyurcsány Ferenc pedig ahelyett hogy igazi arternatívája lenne Orbánnak,részegen nyilatkozik.

2019. jan. 20. 14:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%

Le kéne lőni minden ellenzékit mi?


Igazi demokrta gyerek vagy az elsőre látszódik.

Csak nehogy te kerülj majd ellenzékbe...:D

2019. jan. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
És mégis mit kellene tennie a fityesznek szerinted? Ha bebörtönözné őket az megfelelne?
2019. jan. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ha nem lesz megfelelő artelnatívát akkor lehet az leszek! Mármint ellenzéki. :D
2019. jan. 20. 14:34
 4/21 A kérdező kommentje:
Arternatívája*
2019. jan. 20. 14:34
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem bebörtönzésről beszélek! Csak hogy meddig hagya ezt szó nélkül? Hol van az a bizonyos határ?
2019. jan. 20. 14:38
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
Most sem hagyja szó nélkül. A narancsmédiában ezerrel megy azoknak a sározása, akik bármi rosszat mernek mondani a Fideszre.
2019. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Szerintem nem az a baj hogy rosszat mondanak! Nekem csak azzal van bajom hogy, hogy. Meg mit csinálnának jobban?


Én ha ellenzéki lennék, pl megigérném hogy magasabb lesz a minimálbér.A korházak,hadsereg,iskolák modernizálására is költenék!Kevesebb adó lenne stb...

2019. jan. 20. 14:47
 8/21 A kérdező kommentje:
Magyar termékeket népszerűsíteném hogy magasabb legyen a GDP.A televízió-ban nem csak a migránsok mennének,hanem melletük még más dolgok is.
2019. jan. 20. 14:49
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
Pontosan addig hagyja, amíg bármilyen normális ember szó nélkül tűri például Bayer Zsolti fiú agymenéseit. Ilyen taplókkal mint a Zsolti, amúgy sem lehet máshogy beszélni, mert nem ért belőle.
2019. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Bayer Zsolt felnőtt ember..:)

Sokkal több mindenről beszélt már mint Blanka.Karomkodással nem értek egyett.De én úgy gondolom bármennyire is utálom a FIDESZ-t igaza volt!Maga az ellenzék se használ szebb szavakat!Egy kicsit megérdemelte tőle ezt.


De tiszteletben tartom a véleményedet.Csak hogy tud én sem értek egyett azzal hogy bárki is így beszéljen!De pl Puzsér is szokott káromkodni....

2019. jan. 20. 15:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!