Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti tudtatok arról hogy a...

Ti tudtatok arról hogy a Vajna beteg, aztán egyszer csak meghalt Vajon hányan lehetnek a gazdagok, a vezetök között akik halálosan betegek de nem tudunk róla?

Figyelt kérdés
Azért rejtegetik öket, hogy ne sajnálják, káröröm, vagy miért nem lehet tudni, hogy nem sok van nekik hátra?
2019. jan. 21. 14:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%

1-2 éve beszélt a betegségéről,meg az utóbbi fél évben készült szerepléseiből már látszott,hogy komoly a gond.

szerintem úgy járt mint sok ilyen beteg,azért volt váratlan annak aki nem ismert még ilyen betegségben szenvedőt.

a betegséget kikezelik,de a kezelést nem sok ember szokta túlélni.

2019. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Vajnát ugyan kikezelték a valamilyen rákjából (ill. tünetmentessé tették) vagy 10 éve, de az ilyen betegségek magából a szervezetből nem tűnnek el maradéktalanul és hát a mindenfajta gyógyszerelések is megteszik a maguk károsító hatását. A rák nyilván kiújult valamilyen formában (egész megjelenésén is látható volt ez) és hát a 70-es életkor nagy tisztogatást végez ezzel a korosztállyal. Egyébként sokan lehetnek halálos betegek a "vezetők" között is, mert a kívülről nem látszó megalkuvás, a pénz ellenében tisztességtelenség irányába fordulás belsőleg (mentálisan és immunológiailag is) hatalmas rombolást képes előidézni.
2019. jan. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, nem volt róla semmi. És az ő genetikumával még 90 fölött is vígan ficánkolnak, neki nem volt szerencséje, úgy néz ki.

Én se reklámoznám, ha halálos beteg lennék. Viszont a feleségén csodálkozom, mert a férjem nem hagynám egyedül.

2019. jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#4, milyen fideszes kezébe kerültek át az érdekeltségei?


Én úgy olvastam, hogy külföldi cég vette meg az éttermet és a rádiót, de még tavaly.


Az is mai hír, hogy valószínüleg szívroham vitte el.

Arról meg nem fog tudni senki előre, egészséges harmicast is elvisz előjelek nélkül, egy 74 éves vén fószernél meg mondhatni teljesen normális és várható volt.

Ha jól emlékszem, dohányzott is, bár ez nem 100%.

De azért jelentős túlsúlya is volt, ami egy eleve szívbeteg embernél nagyfokú felelőtlenség és trehányság.

Volt annyi pénze, hogy zsírleszívással vagy saját dietetikussal megoldja ezt, de ő hedonista volt.

Egy jól összeállított étrend mellett úgy fogysz, hogy nem éhezel.

Csak nem kell túlzásba vinni a zabálást.

Ezt jól tudja az, aki több hetet tölt kórházban. Az mondjuk nem finom koszt, de nem tolják túl a kalóriákat, és le lehet fogyni mozgás nélkül is.

Egy ekkora testet cipelni és életben tartani, egy amúgy is beteg gyenge szívnek, én nem csodálom, hogy nem bírta tovább.


Miféle betegsége van Viktornak? Én sosem hallottam erről.

Vagy ez is csak összeesküvés-elmélet?


Amúgy meg a magyarok szívbetegek, magas vérnyomás-betegek.

Ha ráböksz az utcán 10 idegenre, 6-7-nek biztos van ilyen baja.

2019. jan. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
7%
ad # 14, hogy Viktornak milyen betegsége van és te nem hallottál még róla ? Akkor nagyon fiatal lehetsz, mert már vagy 30 éve tudni, hogy skizofrén elmebeteg, azóta a tovább pontosított diagnózis a paranoid skizofrénia. Gyógyszerelik is, attól hízott el ilyen disznómód (meg persze, ha felveszi a golyóálló mellényt) és az okozza a kényszermozgásait is. Ebbe persze nem fog gyorsan belehalni, de a fokozatos leépülés biztos.
2019. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Értem, szóval egy összeesküvés-elmélet... :D


30-as vagyok, biztos hallottam volna, ha lett volna valami...

2019. jan. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
0%
Viktornak a fejével vannak gondok, Grazban kezelik...
2019. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Légy oly kedves bizonyítékot mutatni, addig ez csak egyszerű vádaskodás.
2019. jan. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Titkolja erősen.:)))))
2019. jan. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
2019. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!