Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most már elkezdődik Magyarorsz...

Most már elkezdődik Magyarországon is az ellenzéki képviselők bebörtönzése? A nép hagyni fogja?

Figyelt kérdés
Minden törvénynek és jogszabálynak ellentmondóan döntött Polt Péter ügyészsége. Nem nyomoz az MTVA biztonsági őrei sem az intézkedni nem hajlandó rendőrök ellen. Viszont az ellenzéki képviselők ellen indokoltnak látja a nyomozást.
2019. jan. 21. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Ezen meglepődsz? Nem értelek, mintha nem tudnád hol vagy.
2019. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Remélem az adott politikusok diszkréten jelzik majd az esetet az Emberi Jogok Bírósága irányába.
2019. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Majd, ha jön a jó idő, akkor én is kimegyek tüntikézni.
2019. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ez meglepő. Azért ez a Törökországra vagy Oroszországra jellemző autokrata, diktatórikus szint eddig még az elmúlt 9 év fényében is távolinak tűnt. Most meg egy hónap leforgása alatt hirtelen itt van egy karnyújtásnyira. Sokakat sokkol ez így most szerintem, nem csak engem.
2019. jan. 21. 20:48
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon reméljük, hogy igen. Úgy tűnik, hogy még mindig nem elég rossz a helyzet Magyarországon ahhoz, hogy az igénytelen magyarokat kivándorlásra ösztökélje. Megdöbbentő, de ezek teljesen jól érzik magukat a balkáni körülmények közt.

A legjobb lenne, ha további romlás állna be a demokrácia területén és lendületbe jönnének a dolgok.

2019. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

"A nép hagyni fogja?"


Ahogy a magyarokat ismerem, úgy 10 ezren kimennek tüntetni ellene, 7 milliót hidegen fogja hagyni, 3 millió pedig ünnepel majd, hogy a Magyarországra támadó, zsiduminátii, Soros-bérenc, nyugati ügynököket végre lefülelték és megmenekült a Nemezthy Haza.

2019. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnos én is úgy látom, hogy azokban az országokban ahol a nép hagyta hogy idáig fajuljon a "demokrácia" ott már nem volt visszaút. Nagyon aggódom ezért az országért, 2010-ben még ha valaki azt állítja, hogy itt nemsoká ilyen világ lesz a diliházba irányítottam volna.
2019. jan. 21. 20:57
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Lassan beér 8 év munkája.
2019. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

[link]


Margitka biztos támogatni fogja Potyondról.

2019. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Majd a rendszerváltás után a Nürnbergi Per lerendezi a fiddereket is.
2019. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!