Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért uavar egyeseket, hogy...

Miért uavar egyeseket, hogy Puzsér nem településmérnök?

Figyelt kérdés
Karácsony és Tarlós sem az, ugyanakkor Puzsér legalább leszögezte, hogy mindent döntést szakemberek segítségével hoz meg...
2019. jan. 22. 14:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
44%

4-es vagyok és még egyszer leírom, hogy mindenkinek világos legyen:

ÉN nem tartom erre a posztra alkalmasnak a Puzsért és nem a szakmaisága, vagy nem szakmaisága miatt, hanem mert nem tudja kezelni a betegségét, hisztérikus, agresszív és két nap után idegösszeomlást kapna.

De ettől TI még azt gondolhattok amit akartok, TI arra szavaztok akire akartok, ÉN nem győzködök senkit, csak elmondtam a kiírt kérdésre a véleményemet.

Zárójelben megjegyzem, hogy ettől még eléggé bírom a Puzsért.

2019. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem ez zavarja az embereket, ezt csak mondják. Valójában az zavar sok embert, hogy Puzsérnak nincs semmilyen politikai előélete, és ennek tetejében még van pofája egy programmal (!) is előállni. Ugye ezt az ellenzék és a jelenlegi vezetés sem nagyon teszi meg már egy ideje, max. valami alibiprogram van, de a fő kampányolási irányvonal az, hogy O1G vagy hogy rohadt Soros/bevándorlók. Sokaknak ez kell, ez a 30 éve begyöpösödött politikai háború, amiben már nem számít semmi, csak hogy utáljuk a másik felet. Na ez az, ami miatt Puzsér "alkalmatlan" a politikai pályára, hiszen pl. ő még azt is elismerte, hogy Tarlós egy jó városvezető.
2019. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az embereknek szükségük van illúziókra. Most nem a politikusok ígérgetésére gondolok, hanem arra, hogy akire szavaznak, az egy határozott, feddhetetlen, józan életű, kiegyensúlyozott személyiség. Inkább arra szavaznak, aki látszólag ilyen, mint arra, akinek ismerik a hibáit, emberi gyengeségeit.
2019. jan. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!