Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért uavar egyeseket, hogy...

Miért uavar egyeseket, hogy Puzsér nem településmérnök?

Figyelt kérdés
Karácsony és Tarlós sem az, ugyanakkor Puzsér legalább leszögezte, hogy mindent döntést szakemberek segítségével hoz meg...
2019. jan. 22. 14:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Zavar*
2019. jan. 22. 14:02
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Engem nem zavar, gondoltam hogy nem ő személyesen tervezné meg. Én csak egyszerűen nem értek egyet a programjával.
2019. jan. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Engem más zavar benne.
2019. jan. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

A személyisége, mentális betegsége nem teszi alkalmassá közfeladatok ellátására, emberekkel való foglalkozásra.

Valószínűleg ő lenne a legjobban meglepődve, ha nyerne.

2019. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Ki az akit zavar?
2019. jan. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Én írtam a 4-es választ, de igaza van az 5-nek, senkit nem zavar, legfeljebb nem tartja alkalmasnak és akkor nem rá fog szavazni.
2019. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

Várost érintő kérdésekben még mindig a közgyűlés dönt. Se Puzsérnek, se Tarlósnak, vagy bármelyik másik polgármesternek nincs egyedüli döntéshozói hatalma.

Szóval lehet bárkinek bármilyen világmegváltó ötlete, ha nem szavazza meg a többség, akkor csak ötlet marad.

2019. jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Értem.

Én speciel elég sok kommentet olvastam ami nehezményezi, hogy nem szakember...


A "mentális" betegségéről pedig annyit, hogy szerintem sokkal jobb hogyha valaki felvállalja és kezelteti magát, mintha nem. Gondoljunk bele, hogy Orbánnak, vagy Gyurcsánynak mennyi pszichés defektje lehet, amit nem is kezelnek valszeg... Legalábbis hivatalós úton nem kezelhetik Őket, hiszen nem szabad megállapítani náluk semmit.


Vagy hogy mennyi országgyűlési képviselőnk kokainozhat, pl. Rogán.


Nem vagyok annyira kompetens a témában, de ha valaki neurotikus és még kezelik is münd gyógyszerrel, mind pszichoterápiával, az mégis miért ne lenne alkalmas főpolgármesternek?


Egy paranoid skizofrén is lehet orvos, meg szinte akármi ha tünetmentesre kezelik.

A neurózis pedig egy relative enyhe lekibetegség, nem őrült aki neurotikus.

2019. jan. 22. 17:33
 9/13 anonim ***** válasza:
9%
Puzsérnak vannak érdekes műsorai és gondolatai (már ha a sajátjait mondja el tényleg), de tud oltari nagy hülyeségeket mondani. Ugyanakkor a bárgyú, álnaiv KariGeritől aki szeret "lepaktálni" a Fidesszel illetve az ingyé bérletet ígérgető Horváth Csabikától kiütést kapok. Miért nem lehet vállalható arcot küldeni balról? Miért mindig ezekekkel a hiteltelen figurákkal kell erőlködni? Puzsér marad így kihívó persze nem fog győzni mert az ATV is beszallt a lejarató hadjáratba koalícióban az ECHO TV-vel. 😂
2019. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
4-es. Tudod hány mentális beteg ember tölt be pozíciót, azt még sincs semmi? Ez a legfőbb érv? A Grazban kezelt O1G és a kígyózó Gyurcsotany az smafu?
2019. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!