Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért érdeke a Fidesznek,...

Miért érdeke a Fidesznek, hogy a Momentum Mozgalmat a Európai Parlamentbe juttassa?

Figyelt kérdés
December óta feltűnő módon hatalmas erővel elkezdték népszerűsíteni a Momentum Mozgalmat. Mi érdeke van a Fidesz kormánynak, hogy egy egyébként ellenszenves, mikropártot népszerűsítsen és az Európai Parlamentbe juttasson? Teljesen mindegy, hogy pozitív vagy negatív megközelítésből közölnek róluk. Szerintem csak színjáték az is, hogy megvonják az állami támogatásukat. A lényeg mindig az, hogy folyamatosan népszerűsítsék őket.

2019. jan. 22. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Illusztráld a mondókádat valami meggyőzővel, mert én nem tudom miről beszélsz!

Mivel éppen az állami támogatásukat vonják meg, nekem ez furcsa módja a népszerűsítésnek.

2019. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Két opció létezik: vagy olyan bennfentes információkkal rendelkezel, amiről a közvélemény nem tud; vagy hibbant vagy... :)
2019. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elegendő beírni a google keresőbe, hogy Momentun. December óta minden napra jut néhány vezető cikk. Nem kérdéses, hogy az EP választásra reklámozza őket a kormány. A szokásos Momentumos válaszokat már ismerem. Kifejtettem bőven és nem vagyok Fidesz troll katona. Egyenes válaszokat kérek!
2019. jan. 22. 19:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint Google is a Fidesz kezében van. (Az ember mindig tanul valami újat...) :D
2019. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1-es válaszomban már igyekeztem kulturált formában kérni téged, hogy hogy tálalj valami bizonyítékot, de úgy tűnik nem sikerült megértened!

Akkor másképp:

TEGYÉL LINKET! ...így már érted?

2019. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindenki tudja, hogyan működik a google. Fidesznek semmi köze hozzá. A magyar médiák vannak a kormány kezében. Az más kérdés, hogy melyiknek milyen szerepet osztott ki.
2019. jan. 22. 19:25
 7/10 A kérdező kommentje:
Minek link? Vélhetőleg bárki be tudja írni a google keresőbe, hogy momentum.
2019. jan. 22. 19:29
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

Nekem nem az a gondom, hogy nem tudom használni a Google-t, hanem szeretnék látni egy-két olyan cikket, ahol a Fidesz a Momentumot népszerűsíti, a TE értelmezésed szerint.

De ha képtelen vagy rá, akkor nem erőltetem, csak szerettelek volna megérteni, mert így nagyjából mindenki csak hülyének fog nézni.

2019. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért, hogy jobb legyen a Hazánk megítélése az Európai Parlamentben. De egyébként sem a Hazával szoktak bajaik lenni, hanem néhány vezető nem feltétlenül a legjobban kormányoz. Hogy legyenek valami fiatal új erők is ott, és akkor ha ők összetartoznak velük, mint magyarok, akkor lehet arra számítanak, hogy általuk jobb lesz az ő megítélésük is. Márhogy a kormánypárt talán számít rá, hogy jobb színben tűnnének fel. Vagy pedig lehet,hogy az a kritika érte a kormánymédiát, hogy túlzottan túlsúlyban vannak akár az ő esetleges pozitívumaikat feltűntető hírek náluk; és akkor a Momentum egyelőre még nem olyan nagy párt, és akkor gondolják, ha őket népszerűsítik, akkor mutatnak is ellenzéki oldalt, mégsem veszélyeztetik a saját pozíciójukat. Szóval kecske is jóllakik, káposzta is megmarad -esetében is gondolkodhatnak akár énszerintem pl, de nemtom.
2019. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Jobbikról is van cikk, meg az LMP-ről is. A Momentumosok inkább bökik a Fidesz csőrét, ha meg eléggé aktívak is, van miről írni.
2019. jan. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!