Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti melyik fideszest gyűlölitek...

Ti melyik fideszest gyűlölitek a legjobban?

Figyelt kérdés
Én természetesen Orbán Viktort, utána Kövér Lászlót és Bayer Zsoltot.
2019. jan. 23. 13:21
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
79%
Bajermüntyen Zsoleszt.
2019. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
22%
Ha szabad megkérdeznem Bayert miért mert elmongya a véleményét a földönfekvő hempergő, ellenzékről azon kívül hogy szerintetek hülyék vagyunk mi fideszesek meg vezetőink is mi az ok erre?
2019. jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
85%
Erős a mezőny, talán Bayert, aki hol nácizik, hol zsidózik, mindezt arrogánsan és primitíven. De Orbán, Deutsch Tamás, Semjén (ha fideszesnek vesszük), Fónagy, Kövér, L. Simon sem túl szimpatikus. Ahogy sok fideszes újságíró sem.
2019. jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
40%
Veszőt ne vegyétek figyelembe rossz helyre írtam.
2019. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
79%
Balog Zoltánt soha nem kedveltem.
2019. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
35%

És ilyenkor mindig elgondolkozom azon, hogy vajon mennyire igaz, hogy a Fidesz az a párt és persze a szavazóbázisa, amelyik sokak szerint mesterségesen gerjesztett gyűlöletből él és tartja fenn hatalmát ?? És elgondolkozom azon is, hogy mennyivel szebb lenne egy ilyen kérdés úgy , hogy "melyik fideszes politikus a legkevésbé szimpatikus számodra", de az a helyzet hogy a gyűlölet pszichológiája az nagyon érdekes... Kíváncsi lennék, hogy a kérdező, vagy a válaszolók miért éppen azt az embert gyűlölik a legjobban, vajon az ő személyes sorsában milyen szerepet játszik, vagy játszott egyáltalán. Vagy mennyire "ismerik" , mennyire valóságosak az információik az adott emberről, vagy a tetteiről...

Én Fidesz szavazóként sosem GYŰLÖLTEM semelyik, most mondjuk ellenzékben lévő politikust, sőt akkor sem GYŰLÖLTEM őket, amikor kormányon voltak... legfeljebb nem értettem velük egyet, vagy nem rájuk szavaztam. Ezt javaslom a most ellenzékben lévő pártok szavazóinak is, mert a gyűlölet nem pálya!!! A gyűlöletet vak, a gyűlöletet megkeserít, beszűkíti az látóteret, és ami a legrosszabb, gyűlöletet szül!

2019. jan. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
21%
Persze, 0% , mert azt kértem, ne gyűlöljük egymást. Látom óriási foganatja volt😁, akkor bitte, noch einmal!! Mondtam, hogy a gyűlöletet vak...
2019. jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
21%
Helyesbítek: 0%, mert leírtam, hogy Fidesz szavazó vagyok. Látjátok, ez a gyűlöletet pszichológiája, ismeretlenül engem is zsigerből tudtok gyűlölni. Én nem gyűlöllek titeket, én sajnállak titeket.
2019. jan. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
51%
Kövér László és Bayer Zsolt rohadtul irritáló
2019. jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
52%
Ja meg hozzávehetjük még ezt a 31%-os válaszadót,őt is gyűlölöm
2019. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!