Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik magyar női "sztárt"...

Melyik magyar női "sztárt" gyűlölitek a legjobban és miért? Ja és melyik a legrondább?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 20:47
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

szerintem Kiszel tünde és Soma a legrondább./bocsánat,ha megbántok valakit./

nem gyűlölöm egyikőjüket sem,csak nem kedvelem néhányukat.de konkrétan nem tudok mondani.ne haragudj.

2009. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Geronazzo Mária a legrondább női celeb. Akit meg a legjobban utálok, az a Szabó Patrícia a viváról, engem rohadtul idegesít.
2009. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Zimány Linda,ja és Psóta Irén
2009. jún. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Geronazzo Mária és Kiszel Tünde a legrondábbak.
2009. jún. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Zimány Linda..vááh. Kefír bnője volt..aztán csak azért mert Kefír bnője volt, megnyert vmi modellversenyt..aztán csak azért mert Kefír bnője volt és megnyert egy modellversenyt már rögtön műsorvezető lett megminden..semmi tehetség abban a csajban, csak nyávogni tud. Aki pedig évekig szenved meg tanul azért, hogy mondjuk egyszer is feltűnhessen a tv-ben vagy riporter legyen stb, azt lesz*rják. Ilyen ez a magyar médiavilág..szégyen.
2009. jún. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyűlölöm, de rendkívül visszataszítónak találom Oroszlán Szonját. Amikor mosolyog, akkor mindig kirakja a fogait és totál férfiasnak néz ki az arca... Nem mintha tehetne róla. Meg nem látok benne semmi bájt, nőiességet...
2009. jún. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
Szonjáról ugyanez a véleményem, Sz. Patriciát sem bírom, sem nem szép, sem nem okos, nem is értem, hogy csöppent az újságból a tv-be?! Z.Linda...leírtatok róla mindnet, de nekem még a tv2 délutáni telefonálós játékából a csajszi az akitől feláll a hátamon a szőr... na meg VV Ágicától... És...mindegy, egyre több jut eszembe, de inkább hagyok helyet másnak is:):)
2009. jún. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
az eddigiekkel mind egyetértek:D
2009. jún. 22. 20:57
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

VALKÓ ESZTER!!!

sztem vmi kegyetlen...nagyon idegesítő

szépnek hiszi magát közbe meg olyan ronda mint a bűn

2009. jún. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

jaja utolsó válaszólóval is egyetértek

idegesít mikor csak meglátom a tv-be ..

a telefonos játékba a Miki v ki is elég idegesítő jelenség...(rtl)

2009. jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!