Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme a tüntetések utáni...

Mi értelme a tüntetések utáni hisztiknek?

Figyelt kérdés
Tegnap este is véget ért a tüntetés, majd utána spontán elfoglaltak egy felüljárót. Utána igazoltatás, és 1 hónap múlva újra hírként lesz, hogy a rendőrök milyen gonoszak és 50 ezret kell befizetni mert akadályoztam a forgalmat, de az nem is úgy volt, hanem ... Hanem hogyan ? Elfoglaltak egy autósoknak fenntartott hidat és még ők fogják mondani az 50 ezres csekk láttán a magukét....

2019. jan. 24. 02:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Mi értelme van azért hisztizni, mert mások a tüntetés után hisztiznek?

.

A társadalom nem úgy műxik, mint a birkanyáj.

2019. jan. 24. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Ez a demokrácia. De ezt lehet magyarázni a fidesz szavazóknak akik legszívesebben Észak-Koreát csinálnának Magyarországból. :D
2019. jan. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 LeniDavisJr ***** válasza:
12%
De jó is lenne minden reggel a szénbány illatára kellni...
2019. jan. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Szemét fijatalok menének inkább dógozni heti nyócvan órát hogy fejlőgyön az ország! Há nézzünk oda! Bezzeg a mijidőnkbe lelövődözték vóna őket az köllene ezeknek most is!
2019. jan. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
A kormányellenes " erők" újabb nevetséges akciója. Azért remélem, egyszer nem lesz ennyire polgárbarát a rendőrség, aztán kicsit kapnak a seggükre. Szerintem ezt már qrva unalmas, az emberek nagy részének nagyon nem jön be!
2019. jan. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Tévedsz, ezek nem hisztik. Ezek a közelgő polgárháború előszelei!

Próbáld meg nem a konkrét eseményeket elemezgetni, hanem időben visszanézve egyben vizsgálni a folyamatot.

Minél durvábbakká válnak ezek a "hisztik", annál jobban parázhatnak a fideszesek.

2019. jan. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

#6 vagyok:


Mert hogy durvulni fog lépésről lépésre, azt a tendencia világosan mutatja. Ha Orbán nem hátrál meg,(márpedig nem fog) akkor elkerülhetetlen. Lesz'rja a törvényeket? A tüntetők is!

2019. jan. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

Nevezheted hisztinek, csak akkor nyilván vagy fideszes vagy, vagy buta.

Sajnos ez távolról sem hiszti, nagyon is fontos akciók ezek. Egy az értelmük az általatok szintén nem értelmezhető TV székházas történettel. Létrehozni olyan szituációt amiben a Fidesz diktatúra leleplezi önmagát. Jelen esetben ez egy spontán demonstráció keretében történt. És sajnos megint ugyanúgy sikerült a dolog, a rendőrök megint nem voltak képesek törvényesen fellépni és ezt megint kamerák kereszttüzében tették. Örökre fennmarad az utókor számára, lehet majd elemezni töviről hegyire pont ugyanúgy ahogy a TV székházas történetet, ezek borzasztó fontos kordokumentumok lesznek! Minden tisztelet kijár azoknak akik ilyen akciókkal a rendszer bűneire rámutatnak és azokat megörökítik okulásként a jövő nemzedékek számára.

2019. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
Olyan jó hogy ide hoztad a tévészékházas ügyet😁, én már akkor is leírtam, hogy ez műbalhé és hogy közüzem megzavarása bűncselekményt követtek el ezek az országgyűlési képviselők, mert ha az ő logikájukól indulunk ki, akkor egy országgyűlési képviselő mentelmi joga mögé bújva , kiállthat az M7- esre is, meg a Liszt Ferenc Repülőtér leszálló pályájára is ,és lezárhat, leállíthat mindent és mindenkit, mert ő országgyűlési képviselő. Most jelen állás szerint beigazolódni látszik az, hogy Hadházyék bizony közüzem megzavarása bűncselekmények követték el, az ugyanis nem " hivatalos személy"- i minőség, hogy ő gondol egyet és provokatív, erőszakos módon csak úgy besétál egy " közüzembe", hogy most én itt akkor és azt csinálhatok, amit akarok! Remélem a nyomozás végig fog menni, a mentem jogukat fel fogják függeszteni, és meg fogják őket büntetni ezért. És persze majd később lehet mutogatni hogy sajnod vannak ilyen országgyűlési képviselők is!
2019. jan. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ma 12:03


[link]

;)

2019. jan. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!