Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért küldünk 505 milliót, ha...

Miért küldünk 505 milliót, ha gyermekek kezelésére, műtétére nincs pénz?

Figyelt kérdés

#Orbán Viktor #egészségügy #Politika. Korrupció #szívtelen segítség
2019. jan. 24. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
2019. jan. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd a kérdést? Nem tudom mire gondolsz kérdező.
2019. jan. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tegnap már fel lett téve a kérdés, ez egy gesztus lehet a szír kormány és az oroszok felé.
2019. jan. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Arra gondol, hogy a magyar kormány Szíriának küldött 505 millió forintot kórházak újjáépítésére.


[link]

2019. jan. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

Ezt teljesen jól tesszük ! Azért jönnek ide milliószámra, meg még fognak kétszer ennyiren útrakellni mert ott nyomor van. Részben mert a NATO szétbombázta őket. A nyomor miatti kilátástalanság és Makron, Merkel migránsokkal pózolása arra ösztönzi szegényeket, hogy ide tóduljanak. Sajnos az ISIS meg az iszlamista fundamentalistákkal együtt...



Úgy tudjuk őket megállítani, ha nem akarjuk hogy szétverjék kontinensünk, hogy megszüntetjük az ott uralkodó nyomort és ezt pénzzel érhetjük el. Ez vissza fog térülni hosszú távon. Amint felélik nyugatot a migráns hordák jönni fognak magyarba is nyugodt lehetsz. Ezt az elkerülhettlen folyamatot most kell megállítani, mert még lehet. Ma európa biztonsága afrikában, szíriában kezdődik !

2019. jan. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%
Soros a bűnös meg az a Gyúrcsány is tehet róla. Birnbaum úr megmondta én meg fideszes vagyok.
2019. jan. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%

"mert a NATO szétbombázta őket"



Én meg hordtam nekik a bombákat.

Hahaha...

2019. jan. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!