Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, örültök neki,...

Fideszesek, örültök neki, hogy sokkal többet kell túlórázni, sokkal kevesebben mehetnek majd felsőoktatásba és hogy rengeteg hajléktalan megfagyott a kormányzati intézkedések miatt? Magyarország jobban teljesít?

Figyelt kérdés

2019. jan. 25. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Én mindennek örülök amit a fidesz csinál!Jobban teljesít az ország,gazdasági növekedésről számol ba a TV minden nap!Akinek pedig nincs semmilye az annyit is ér,ezt Lázár János is megmondta.Éljen a Fidesz!
2019. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
lol ha nem örülnénk már rég elzavartuk volna őket mint anno a balosokat.
2019. jan. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%

Ha tényleg olyan lenne a valóság, mint ahogy az ellenzék valahogy bemesélte, rég nem lenne ez a kormány.


De soha nem tudtam elképzelni, hify az ellenzék hogy tud ilyeneket kitalálni, mert normál ember még alkoholos állapotba se tud ilyeneket kitalálni.

2019. jan. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
De Gyúrcsány Ferenc meg be akarta vezetni a vizittdíjat. Az jobb volt nektek kedves ballibek?
2019. jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Nekem nem kell túlóráznom. Mszp volt kormányon, amikor tovább tanultam, és csak levelezőn tanulhattam, munka mellett, mert szegények voltunk. Ez most is mindenkinek adott lehetőség. Emberek eddig is fagytak meg. Gondolom, arról is a Fidesz tehet, hogy most szélvihar van nálunk 😊
2019. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Elegem van, hogy a mocskos balliberális azért is a FIDESZT hibáztatják,mert sok ember úgy elcseszte az életét, amennyire csak lehet, meg Afrikába éheznek.
2019. jan. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Én csak annyit mondok ezekre nézünk egy összehasonlító listát az EU tagországai között. Mi kb mindegyiknek a végén vagyunk. 27%-áfa , autók átlag életkora , megújuló energia terén , kórházak állapota, iskolák állapota és még sorolhatnám. A minimálbérek hiába nőnek az albérlet árak szintén nőnek és nyugaton sokkal egyszerűbb ki gazdálkodni az albérletet mint nálunk. De még nap estig sorolhatnám a problémákat és mielőtt jönne a tipik fideszes szöveg nem vagyok libsi
2019. jan. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

A kormány kriminalizálta a hajléktalanságot.Az emberek már az autójukban sem alhatnak,hát megfagynak.

Szétverik a felsőoktatást,jövőre fizetős lesz a Corvinus és hamarosan a többi egyetem is.Eddig is lecsökkentették a fèrőhelyeket.

Aki szegény,az nem tanulhat már tovább.Ez van,visszavisz minket ez a mocsok banda a feudalizmusba,ahol a parasztok nem tanulhatjak tovább,csak a nagyurak

2019. jan. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%

"A minimálbérek hiába nőnek az albérlet árak szintén nőnek és nyugaton sokkal egyszerűbb ki gazdálkodni az albérletet mint nálunk"


tipikus nyugati szöveg.

Én azt hozzáfűzném, hogy míg itt a Kádár és a bandája tevénykedett itt, nyugaton nem volt komunizmus, így visszamaradás sem. Azért pár év alatt nehéz behozni legalább 40 évnyi lemarasást.


Ami az albérletet illeti, nem a kormány dönti ell, hogy ez az albérlő hány forint, hanem az akié az albérlet.


Az igaz, hogy lehetne valamit kezdeni az oktatással, de annyira ez sem borzalmas.

2019. jan. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

Igen tipikus nyugati szöveg de az ember akkor is pénzből él ha nyugati szöveg ha nem. Az meg hogy nem tud vele mit kezdeni hát istenem meg kéne oldaniuk valahogyan nem tudom hogyan de nekik az a dolguk hogy ezeket megoldják valahogyan.

Az oktatás meg katasztrófa főleg a nyelv oktatás talán nálunk beszélnek az Unióban a harmadik legkevesebben nyelvet közép/felső fokon. Az iskola épületek meg katasztrófák. Lelakott , lepusztultak majdnem mindegyik ezt friss tapasztalatból mondom ,mert 23 éves vagyok és volt benne tapasztalatom

2019. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!