Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Börtön jobb mint a hajléktal...

A Börtön jobb mint a hajléktalan szálló?

Figyelt kérdés

A börtönben vannak edző termek lehet olvasni tévét nézni rádiót hallgatni tanulni sőt van olyan zárka ahol internetezni is, normális körülmények vannak, az ágyon takaró fürdési lehetőség adnak enni inni normális wc van emberi módon lehet élni.


Viszont egy hajléktalan szállón zsúfoltan össze vannak rakva az emberek az ágyon még takaró sincs ráadásul büdös is van.


Tehát jobban járna egy hajléktalan ha be menne egy börtönbe?

Ott jobban el látnák egészségügyi állapotra hivatkozva nem vállalna munkát tehát fogva tartását sem kellenne fizetnie nem kellenne meg dolgozni érte ingyen el látnák , erőszakkal pedig nem dolgoztathatják nem Észak Koreában vagyunk hanem Magyarországon.



Én úgy tervezem hogy ha hajléktalan leszek akkor inkább betörök pár autó szélvédőt és megvárom a rendőröket bevisznek a börtönbe és igaz hogy a szabadságom korlátozva lesz de legalább normális körülmények között leszek nem az utcán a koszban hidegben hanem melegben leszek adnak enni inni közösségben leszek és egy fű szálat sem fogok arrébb tenni nem fogok dolgozni.



2018. okt. 24. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Jól van fiam.
2018. okt. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerinted sok cigó itt Borsodban miért csinálja ezt mikor jönnek a hidegek? Fogják, elkapatják magukat (előtte megnézetik mik azok a bűntények, amikért csak pár hónapot ülnének), bent meg melegben lesznek, kaját kapnak, stb.
2018. okt. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Leálhatnál a szintetikussal.
2018. okt. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Azt gondolom, inkább több hajléktalan szálló kéne a helyzet kezelésére.

De ez mind hiábavaló volna, ha akadnak olyan hajléktalanok, akik nem óhajtanak a lehetőséggel élni.

Igaz, biztosan vannak, akik inkább a szállót választanák, mint a börtönt, vagy az utcát.

2018. okt. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

"Én úgy tervezem hogy ha hajléktalan leszek akkor inkább betörök pár autó szélvédőt és megvárom a rendőröket bevisznek a börtönbe"


A csicskáztatásrol, seggbekukirol és társairól még nem tetszett hallani? Hát ha még a zsaruk is megruháznak, miután elkapnak... Ja, és az autókban keletkezett kárt is be fogják vasalni rajtad peres úton, mihelyt lesz munkahelyed.

2018. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én rajtam aztán nem fognak kicsikarni semmilyen kártérítést mivel nekem sosem lesz munkám nem akarok dolgozni soha mert lusta vagyok amúgy sem becsülik meg a dolgozó embert csak ki nevetik a munka helyen is csicskáztatják megalázák az embert csak azt nem alázák meg aki irodai munkát végez.


Én azt akarom hogy vagy le nyugdíjaztatom magam vagy be megyek a börtönbe vagy szeretett házba mindenképpen az államal akarom eltartatni magam.


És ha egy enyhe bűncselekményt követtek el nem gondolom hogy bevinnének a életfogytiglanos vadállatok közé oda akarok majd kerülni ahol csak ilyen közlekedési vagy adósokat tartanak fogva.


Hallotam ilyen börtönről ahol padló fűtés is volt a börtönben bár azt nem tudom hol vannak ilyenek Magyarországon de modernizált börtönbe akarok majd kerülni.


Vagy pedig nem tudom hogy milyen szeretett házak vannak ahova be lehetne menni majd elintézem a papírjaimat járok phszihiátriára ahol mondom beteg vagyok stb szerzek olyan papírokat ahol ki lesz írva hogy nem vállalhatok munkát mert veszélyes vagyok a munkatársaimra beszámíthatatlan vagyok és akkor majd valahova szeretett házba árva házba vagy börtönbe elmegyek ahol el látnak nem kell fizetnem semmit se rezsi se albérlet adnak enni inni szállást stb.

2018. okt. 24. 20:53
 7/9 anonim ***** válasza:
én az utolsó párezer forintomból egy kötelet fogok venni, vagy egy pisztolyt. Én sosem fogok az utcán lakni.
2018. okt. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bálint6969 ***** válasza:
100%
most én nem egészen tudom hogy a kérdező tényleg komolyan gondolja-e ezt az egészet vagy sem.Ha igen akkor gratulalok fiam ,te is egy árokban fogsz felfordulni.Az amit meg a börtönökről te elképzelsz max amerikában működik.Nálunk nem olyanok a börik mint egy koli ahol elvagy a szobatarsaddal,kondiban edzel meg tévézel egész nap.A magyar börtönök rohadtul túlzsúfoltak 6-8 személyes cellákkal,büdösek hidegek és az a másik hét cigany aki a cellatarsad(mert lássuk be a rabok túlnyomó többsége roma)elveszi mindened,aztan meg felholtra is ver,vagy megerőszakol.ennél még az utca is jobb
2018. nov. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fogház jobb, a böri szarabb.
jan. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!