Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is Karácsony...

Szerintetek is Karácsony Gergő lenne a tökéletes főpolgármester? Ő erős határozott megjelenésű jó kiállású hiteles politikus. Nem egy báb mint tarlós vagy egy bohóc mint puzsér.

Figyelt kérdés
Aki szerintem trójai falova a fidesznek.
2019. jan. 26. 19:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Karácsony is egy báb lenne előbb-utóbb :D majd amikor a kormány beint a fővárosi projektek támogatásának, meglátszódna egyből...ez sajnos így működik.
2019. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Amúgy ez a puzsér annyira átlátszó. Csak arra kell hogy megossza az ellenzék szavazatait.
2019. jan. 26. 19:40
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Viccnek is rossz.. ugyanaz lenne a fővárosba mint HMV-en , csak a mutogatás menne 0 fejlődéssel.
2019. jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
fuj
2019. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Vásárhelyen a választások után jobb lesz. Az a féreg hegedűs aki egy lázar csicska teljesen lejáratta a fideszt. Van ottani ismerősöm és szerintük sem úgy néz ki hogy MZP elbukja a választást majd. A fideszből pedig kiábrándultak hála lézer janinak meg ennek a hegedűsnek. Amúgy nála gyengébb politikust nem nagyon láttam még a fideszben.
2019. jan. 26. 19:50
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Hahaha, épp Soros apó nevezte őt esetlennek, amikor csúnyán kikapott tavaly áprilisban. Karácsony az SZDSZ-ben kezdte, aztán jött az LMP, majd a PM, aztán már közös tüntetés Gyurcsánnyal, közös lista az MSZP-vel, legutóbb pedig már a Jobbikot is elfogadható partnernek tartotta, holott 2-3 éve még az ellenkezőjét mondta. Ilyen egy határozott politikus. Egyetlen pozitív tulajdonsága van, hogy egy sármos szépfiú, de ez minden... :)
2019. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Azért én Puzsért nem hagynám figyelmen kívül. Tekintsünk el most a nagyhangú kisfiútól, aki a rátelepedő anyuka mellett csak az általunk tapasztalt módon tudott érvényesülni. Nekem ugyanis az a véleményem, hogy a főpolgármesterség éppen úgy, mint számos más politikusi, sőt szakemberi "szakma" valójában erősen misztifikált és ehhez sem kell több, mint józan ész és némi erkölcsi tartás. Valójában semmiféle szakmai ismeretanyag nem kell, hiszen ott vannak a beosztott szakemberek, legfeljebb némi emberismeret kell ahhoz, hogy kinek a tanácsát szabad elfogadni.
2019. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ő már tavaly tavasszal " bizonyított". Szerintem elég is volt belőle.
2019. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
Én csak egy erős határozott megjelenésű jó kiállású hiteles politikust ismerek, aki nem más mint Orbán Viktor Miniszterelnök Úr.
2019. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hogyhogy "trójai falova"?


A karácsony gergő csak annyira lenne tökéletes, mint a kanadai trudeau öcsi. És annyit is érne, hívna egyből zuglóba jópárezer migránst az új bérlakásokba.

2019. jan. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!