Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg olyan rossz lenne az...

Tényleg olyan rossz lenne az egészségügy?

Figyelt kérdés
Szerintem azért olyan rossz állapotban nincs, ahogyan azt egyesek leírják! Nem mondom, hogy minden korház fel lenne újítva ahogyam azt sem, hogy egyik sem. A modern korházakban is halnak meg betegek ha az ott dolgozó emberek: mulasztanak, nem végzik jól vagy egyáltalán nem is végzik a munkájukat. Szerintem a legtöbb ilyen eset emberi mulasztás miatt következik be. Őszintén csak azt nem értem miért választ valaki olyan munkát amit szeret. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy a kormány nem hibás a nem felújított korházak miatt, de azért nem minden a kormány hibája.

2019. jan. 26. 23:57
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Miért után hiányzik egy nem szó. Elnézést a rossz helyesírás miatt!
2019. jan. 27. 00:00
 2/19 anonim ***** válasza:
77%

Javaslom menj be legalább 5 kórházba a következőkből, és meglátod:

Uzsoki, Szent János, Szent István, Szent László, Bajcsy, Délpesti.


Üdv. Egy sokat látott eüs.


U.i. Ja, és üsd be a keresőbe: Magyar egészségügy. És ne csak az origós cikkeket, hanem pl. hvg, index, 444, STB oldalati is olvasd el.

2019. jan. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

"Őszintén csak azt nem értem miért nem választ valaki olyan munkát amit szeret. "



Tehát, szerinted, ha valaki ez eü-ben dolgozik, és azt látja, hogy rossz, és nyilvánosság előtt kijelenti, hogy "A magyar eüben x és y dolog rossz.", akkor ő valójában nem is szereti a szakmáját?



Te nem Magyarországon élsz, az tuti. Vagy csak egy troll vagy, aki sosem járt még magyar kórházban.

2019. jan. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Az egészségügyhöz az orvosok, ápolók is hozzátartoznak, nem csak a kórházak, orvosi eszközök, berendezések. Sőt még a gyógyszerek, gyógyászati eszközök is.

Az egészségügyi személyzet mulasztásai, hibái is gyakran összefüggnek a rendszerszintű problémákkal. Lehetnek szervezeti, strukturális hibák vagy ami gyakori probléma, az a szakemberhiány, dolgozók túlterheltsége.

Tehát valóban komoly gondok vannak, de azért túlzás, hogy összeomlott, összeomlik az egészségügy. Van valamilyen ellátás, a jövőben is lesz, csak ugye az emberek számára egyáltalán nem mindegy, hogy milyen színvonalon. A magyarok magas színvonalú ellátást szeretnének, hasonlót, mint például a szomszédos Ausztriában.

2019. jan. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

"Természetesen ez nem azt jelenti, hogy a kormány nem hibás a nem felújított korházak miatt, de azért nem minden a kormány hibája."


Ez csak természetes, persze csak addig a percig, amíg kormányzópárt, ha ellenzékbe kerülnek, mindjárt minden más megvilágításba kerül.

2019. jan. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#4 Igazad van. Ezt próbálom mondani én is. Az ellenzék minden problémát felnagyít mint például ezt is. Szó sincs arról, hogy össze omlott volna az egészségügy.


Mindt ahogyan csináltak egy tüntetést aminek semmi értelme sincs. Van olyan személy aki betugya bizónyítani nekem, hogy rá tényleg kötelezték a tulórát?

2019. jan. 27. 00:49
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

Pl-Sürgősségin várakozás 12 óra.Ideggyógyászati rendelés időpont beutalóval 6 hónap.Ortopédiára akár 8 hónap.Sztk fogorvosnál a doki benéz a szádba-Oh nincs itt semmi gond,teljesen egészséges.-Doki tömje már be legyen kedves,ott van látja?azt.-öhmm,jó betömöm.-A fogkövet is kapja már le.-ilyesmire nincsen berendezve a rendelő,nincsen hozzá eszköz.


És ezek csak a könnyedebb kis hétköznapi esetek,mert egy krónikus belgyógy osztály na az tényleg horror.

2019. jan. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Még mindig jobb mint az angol, mert ugye azt szokták mondani ne harmadik világbeli országokhoz hasonlítsunk, hát bizony Európában van sok olyan ország ahol százszor szarabb.
2019. jan. 27. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Van olyan személy aki betugya bizónyítani nekem, hogy rá tényleg kötelezték a tulórát?"


Kb másfél millió, csak egynek sem fogsz hinni, mert a parasztok többsége nem készítget hangfelvételeket amikor a főnökével beszél.

2019. jan. 27. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a Bajcsy kórház kardiológia-bel osztályon voltam. Mint egy 2. VH-s orosz laktanya. A szarfolt a budiban már 2 éve ott van a falon. Mikor feküdtem be a takarítónő a szart kente szét egy vizes szivaccsal a matracon, majd lökött rá egy leplet és csókolom. Éjfélkor rosszul lett az egyik infartusos ágyszomszéd. Kihajtottak bennünket a folyosóra egy röpke órára, hogy ne lássuk mit művelnek vele, aztán letakarva hozták ki a testét. A pénzt lesi mindenki...rettenetes hely.
2019. jan. 27. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!