Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is rettegtek attól, hogy...

Ti is rettegtek attól, hogy ha egyszer kórházba kell kerülnötök, a magyar egészségügyre kell támaszkodnotok, amit mint tudjuk, Európa egyik legalja?

Figyelt kérdés
2019. jan. 27. 11:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem a legalja. Szerbiában éltem egészen tavaj nyárig. Ha ez ami van Magyarországon rossz hát akkor ami szerbiába van akkor az a semmivel egyenlő. Én teljes mértékben megvagyok elégedve a Magyar egészségügyel.
2019. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%

Én is rettegek tőle.

Nemrég voltam térdsérülés miatt,hát tiszta retek az egész kórház.Az orvosok nagyon bunkók,szinte már lecsesznek hogy miért vagyok beteg.Szerencse,hogy nem kellett műteni,mert biztos elcsesztek volna valamit.

2019. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Attól, hogy van, ahol rosszabb (Szerbia), nem jelenti azt, hogy örülnünk kéne. Ha a magyar emberek mindig azt az elvet vallják, hogy "nem a legrosszabb, örüljünk neki", soha nem leszünk fejlődő társadalom.
2019. jan. 27. 12:11
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
Voltam nem olyan régen. Azota sokkal jobban rettegek.
2019. jan. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%

1es, kiváló érvelés

Tehát ha van olyan hely ahol még az itteninél is szarabb valami, akkor ami itt van rendszer az jó!

Szerbia mellesleg nem is eu tag

De ha ott is jobb lesz egyszer a helyzet tuti lesz valaki, aki leírja majd hogy ő élt zambiában és ott szarabb, tehát ne picsogjunk mi itt

2019. jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem, mert nem veszem igénybe. Lesz addigra elég tőkém arra, hogy magándokihoz mehessek.

Ez van.

2019. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%

1-es. Én is Szerbiában nőttem fel, most itt élek Magyarországon. Elismerem, igazad van abban, hogy a szerbiai eü még a magyarnál is sz.rabb. Mert nagyon f.s.


DE. Attól a mienk még lehetne itt jobb ettől. Ezzel a "Bezzeg Afrikában éheznek, te meg itt elégedetlenkedsz, pfejj!" stílussal sosem leszünk előrébb.


A fejlődés kulcsa az, hogy "Ausztriában sokkal jobb az eü, és ez jó. Gyerünk, legyen a mi eü-nk is ilyen jó!"

2019. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
Ezzel mit akartok , hogy Szerbiában jobb vagy rosszabb ? Valószínű Nigériában is rosszabb a helyzet. De attól hogy rosszabb x országban attól ez még szar
2019. jan. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon sokan elfelejtik mondani, hogy Szerbiában egyes műtétekre Magyarországra szállítyák a betegeket. Az azt bizonyítja, hogy nem anyira rossz az egészségügy.
2019. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Tj*
2019. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!