Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is rettegtek attól, hogy...

Ti is rettegtek attól, hogy ha egyszer kórházba kell kerülnötök, a magyar egészségügyre kell támaszkodnotok, amit mint tudjuk, Európa egyik legalja?

Figyelt kérdés
2019. jan. 27. 11:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%

Ha esetleg az európai alapellátást hasonlítanád össze Kérdező a magyar NEM ALAPELLÁTÁS szintű egészségüggyel, akkor rájönnél, hogy toronymagasan mindegyik felett állunk.

Neked másutt csak annyit tesznek, amire a biztosításod kiterjed, egyébként megdögölhetsz a kórház előcsarnokában, vagy viszik a házadat egy vakbélműtétér.

Itt meg havi 7ezerért agyműtétet, vagy komplett szív és tüdő transzplantációt hajtanak végre rajtad, 16 órás műtéttel, ha rászorulsz.

2019. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%
Látszik kérdező, hogy életedben nem voltál "nyugaton" beteg!
2019. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem, egyáltalán nem rettegek, az nem az én műfajom. Én felkészülök. Eleinte próbáltam meggyőzni többeket, hogy rossz lesz ez így, lépjünk együtt. Nem tették, kiröhögtek, rettegtek. A közösségi (és egyedül jó) megoldás helyett áttértem az egyénire. Ha kórházba kell kerülnöm, tudom, mit kell tennem, hogy jól járjak. Sőt, úgy élek, hogy a kórházra lehetőleg sor se kerüljön.
2019. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%

idős családtagon keresztül megtapasztaltam,hogy milyen ha komolyabb egészségügyi gonddal kerül bele valaki.

azóta igen,félek,sőt rettegek,hogy ilyen helyzetbe kerülhetek.

annyi,hogy pénzzel legalább az emberi méltóság egy ennyire kiszolgáltatott helyzetben,még úgy ahogy megvehető,ha a gyógyulás-felépülés itthon nem.

de komolyabb pénzek nélkül?...isten irgalmazzon,azt az ellenségemnek sem kívánom.

2019. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
38%
Nyugaton fizetni kell érte ez tény de ott legalább nem penészesek a falak és a 16 órás műtét után nem varnak beléd egy rongyot .
2019. jan. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
38%
Meg gondolom nem hagynak behugyozva besza rva feküdni 12 órát hanem néha azért csak rádnéznek.
2019. jan. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
40%

Itt is fizetni kell érte, kötelezően ráadásul kurv.@ sokat is, úgy hívják tb

Utána ha valami baja van az embernek még fizethet pluszban a magánért is

2019. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!