Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szerepel az ügyfélkapumo...

Miért szerepel az ügyfélkapumon (betegéletút) olyan ellátás, ami nem is történt meg a valóságban?

Figyelt kérdés

Olyan vizsgálatok, ellátások szerepelnek, amik nem is történtek meg a valóságban. Például:


(Ezek kitalált példák, nem akarok felismerhető lenni. De a valóságban ilyen szinten mennek a dolgok.)


Voltam vérvételen. CSAK vérvételen, erre olyan is szerepel ott, hogy általános vizeletvizsgálat.

Vagy például foghúzásnál szerepel fogtömés is, ami nem történt meg.


Kihez tudok fordulni ezzel? Foglalkozik vele egyáltalán valaki?



#TB #egészségógy
2019. jan. 27. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a TB-t keresd meg ezzel.
2019. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Ez bevett szokás, hogy több vizsgálatot, kezelést írnak be, mert erre kapják a pénzt. Sajnos az eü. intézmények így tudják fenntartani magukat, mert nagyon alulfinanszírozottak a vizsgálatok. Neked ebből nincs hátrányod.
2019. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2019. jan. 27. 19:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is észrevettem korábban, és én is valamiféle finanszírozási ügyeskedésre gyanakodtam. Szerintem semmi értelme foglalkozni vele.
2019. jan. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Az eü intézmények így tartják fenn magukat, és még így is hiányuk van. Én nem sajnálom tőlük, végül is nekem nem kerül semmibe, ugyanannyi járulékot vonnak tőlem.
2019. jan. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

►„Kihez tudok fordulni ezzel? Foglalkozik vele egyáltalán valaki?” ◄


Nem értelek. Amikor lekérdezted a betegéletutad, akkor nálad is megjelent az alján, hogy

„Tisztelt Ügyfelünk!

Amennyiben a szolgáltatók által intézményünk részére megküldött jelentésekből fent megjelenített adataiban az Ön által ismertekhez képest eltérést tapasztal, úgy azt az alábbi elektronikus szolgáltatás segítségével közvetlenül jelezheti intézményünk részére.”

A képe: [link]

Nem akartam nagyon lekicsinyíteni, így nem fért rá a jelentési rész képe, az itt, külön: [link]

2019. jan. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!