Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti láttok még reményt a...

DTR42 kérdése:

Ti láttok még reményt a Jobbikban vagy nem? És akik a Jobbikra szavaztatok anno áprilisban, ti most májusban is rájuk szavaznátok. És ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2019. jan. 28. 07:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Nem igazán. Sajnos a Jobbikot is megvették azok, akik a többi pártot irányítják. Akinek gerince volt, az már a Mi Hazánk Mozgalom tagja, valószínűleg rájuk fogok szavazni.
2019. jan. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
A Jobbik egy semmi. Elkezdték ezt a néppártosodás bohóckodást úgy 3 éve, aztán félévente előkerül róluk valami, ami alapján még mindig totál neonácik. Ők se tudják, hogy mit akarnak, megszűnhetne végre az egész cirkuszolásuk.
2019. jan. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Ja, még annyit, hogy az 1-eshez hasonlók beállhatnának a Mi Hazánkba, a többiek pedig szétszóródhatnának a többi ellenzéki párt között.
2019. jan. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%

Én nem igazán értem őket. Hogy lehetnek ilyen köpönyegforgatók, gerinctelenek, és egyben hazafiak, úgymond "nácik". (A kettő ugyanis általában kizárja egymást, egy jellemtelen ember nem aggódik a hazáért, a társadalom rombolói, vérszívói miatt.) Mikor a tisztújítás után kizárták Dúrót és Toroczkait, az volt nálam az utolsó csepp, az akkora gerinctelenség volt, egész addig jobbikos voltam. Vona és pár ember irányítja a pártot, talán a többiek csak végrehajtják ezeket az utasításokat. A másik, hogy tényleg nácik, de egyben tényleg jellemtelenek.

Számomra teljesen hiteltelenné váltak, de ki tudja, az átlagos szavazók síkegyszerűek, a Fidesz is liberális volt, most meg elhiszik, hogy már-már szélsőjobboldaliak. Minél jobban kell hazudni az embereknek...

2019. jan. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
A jobbik egy megélhetési párt már egy jó ideje, remélem elsöpri őket az ÁSZ és legalább akkor valamennyivel erősödik Toroczkaiék csapata
2019. jan. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

Első kérdésed: Nem látok reményt a kormányváltásra.


Második: Valószínűleg igen, de mivel itt 2-4 személyről van szó aki bekerülhet az EP-be, megnézem majd azt is, hogy konkrétan kiket indítanak.


Harmadik: Miért ne? A Mi Hazánk egy demagóg idióta párt szerintem, ami (akarva vagy akaratlanul) a Fideszt segíti. Amit idáig hallottam tőlük: Sorkatonaság, halálbüntetés, abortusz betiltatása (ezzel mondjuk speciel egyetértek), iskolákban homoszexuális propaganda betiltatássa*, tüntetőktől megvédeni a Szent Koronát**.


*Iskolákban homoszexuális propaganda? Vagy nagyon sok minden változott mióta én iskolás voltam, vagy csak hülyeséget beszélnek.


**wtf?!?!

2019. jan. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Be kéne tiltani azt a Mi hazánk mozgalmat.Én nem akarok sorkatonaságot
2019. jan. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
A Jobbik lelkét vesztette, egy Simicska tönkre tette. Az O1G hatalmas színjatek, belülről rohasztotta szét a pártot, most meg a tulélésert küzdenek, és a Gyurcsánytól várnak segítséget. Tavaly még rájuk szavaztam, mint eddig minden választáson, de az volt az utolsó alkalom. Toroczkai és a Mi Hazánk Mozgalom az egyetlen elfogadható alternatíva ez EU-s választásokra, igazából ők képviselik a nemzet érdekeit, nem a FIDESZ.
2019. jan. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A régi jobbik sem volt jó, mert náci. Ez meg liberális klón. Teljesen felesleges párt. Át is kellene nevezni
2019. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A hosszú fidesz-uralom hatására változást kívánó, néha forradalmi hangulat alakult ki, a jobbik nem jelentene érdemi változást így nincs esélye.

A hagyományos baloldal viszont nem erősödött meg, így a liberális jellegű, zöld és Európa-párti új erők felbukkanásának lehet kormányváltó esélye.

2019. jan. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!