Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kitől kellesz rettegni legköze...

Kitől kellesz rettegni legközelebb?

Figyelt kérdés

Az jól ismert tény, hogy minden diktárornak szüksége van egy ellenségre, akitől majd ő megvédi a népét. Orbán Viktor ez jelenleg Soros György, de korábban is volt már több is (Brüsszel, Migránsok, stb...) A Soros Tervről kiderült hogy kamu. Bővebben lásd itt:


[link]


Az lenne a kérdésem, hogy mire számíthatok, ki lesz az új főellenségünk, kitől kellesz rettegnem? Szeretnék előre felkészülni.



2019. jan. 29. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
A fasizmus és szálláscsinálói mindig és mindig a kommunistákkal riogatnak ugyanis az elnyomók azt szeretik ha az elnyomott csak áll a sorban amikor ételt oszt a nagyságos asszony.
2019. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
A nihilista, lipsi fijatalok, akik nem akarnak kisjobbágyokat szülni.
2019. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

#1

Nahát, te hol voltál? Ezer éve nem láttunk erre.

2019. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
"....kitől kellesz rettegnem?" Hát úgy látom, hogy leginkább a magyar nyelvtan, és a helyesírás szabályaitól.😁
2019. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Mi a frászkarika az a kellesz?


Úgy egyébként sok újat nem mondok talán, hogy Soros az ő retorikájukban zsidónak értendő. Csak azt ma már nem illik mondani Európában.

2019. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"kellesz" - Bocsi srácok ez valami helyi tájszó lehet. Nálunk BAZ megyében sokan használják, de az ország többi részén nem igazán. Kb mint a jösztök. Az is elég gyakori nálunk, de arról már leszoktam szerencsére. A kérdést egyébként nem provokációnak szántam. Komolyan kiváncsi vagyok, ki lesz az új ellenség, aki ellen felhergelik a prolikat meg a nyugdíjasokat. Eddig mindig naprakész lehettem erről az oldalról, de szerintem egy ideje már nem frissítik:


[link]

2019. jan. 29. 15:28
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

"#1


Nahát, te hol voltál? Ezer éve nem láttunk erre."


?


Te azt gondolod, hogy Szamuely Tibor nevével, és nevének "változataival" egy ember rendelkezik és jelentkezik?


Mi kommunisták szeretjük az egyszerű embereket mert bár igaz, hogy nagy tettekre nem alkalmasak de nem is jelentenek veszélyt. Az egyszerű ember ha teszi a dolgát (ismerve kötelességét) nagyon jól, nagyon rendesen el tud evickélni a történelem különböző viharaiban. Nem gondolkozik, nem próbál a dolgok MÖGÉ nézni, nem hőbörög,...teszi a dolgát. Azt amire képes, amire alkalmas. Az ilyen embert mi is szeretjük meg a másik oldal is...

2019. jan. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bács-Kiskunban is használják a kellesz szót. Ha meghal Soros, akkor a szellemétől kell reszketni.
2019. jan. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Molyember ***** válasza:
Azt hittem, szabolcsi vagy. :)
2019. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Andizsuzsi ***** válasza:

"Mi a frászkarika az a kellesz?"


Tájszó.

Majd kitalálnak valami mást.

2019. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!