Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz hívők. Elhiszem hogy...

Fidesz hívők. Elhiszem hogy ner meg minden de ti hogy vagytok képesek vállalni azt amit Farkas Flórián tett eddig? Annyira szánalmas egy alja tolvaj de ti közösséget vállaltok vele. Nem tudom felfogni hogy titeket ez sem zavar.

Figyelt kérdés
2019. jan. 29. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
msz(m)p hívők. Elhiszem hogy ingyen lenne minden, de ti hogy vagytok képesek vállalni azt amit az mszp (mint mszmp utódpárt) tett eddig? Annyira szánalmas egy alja tolvaj de ti közösséget vállaltok vele. Nem tudom felfogni hogy titeket ez sem zavar.
2019. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez nem függ össze azzal hogy az az agyoniskolázott csak a számlája és a közpénz világa közé emelt hidat.
2019. jan. 29. 22:13
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

első vagyok,

Amúgy azt nem értem a fajtája miért nem kövezte még meg?

(ő volt a "vajda" a szolnoki mordorban)

2019. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ellopta a felzárkóztatásra szánt pénzeket de még el sem ítélik. Hihetetlen.
2019. jan. 29. 22:17
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Ő egy áldott jó lélek, kérlek titeket ne bántsátok őt. Sokat tett a mélyszegénységben élőkért csak ezt nem ismeri el mindenki mert ő fideszes. Ha nem lenne fideszes akkor nem szidnák.
2019. jan. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
70%
Szerintem meg annyira szánalmas h itt vitatkozol te is a politikárol és milenne ha nem egy párttól várnád h jobb legyen az életed?
2019. jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bla bla bla bliblinli ,xd egyszer csak megjelent Jézus és lecsapott az ördög farkára. Nem lehetne ennyi politikai butaság helyett erről beszélni?
2019. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tom ki az a Farkas Flórián
2019. jan. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Flórika akit annyira szidsz csak hozza azt amit az "övéi" tudnak. Csak nem vagy rasszista? :P
2019. jan. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Én pl nem vagyok képes vállalni. Aztán mégis Fidesz szavazók vagyok, na??
2019. jan. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!