Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért felháborító az O1G ha az...

Mért felháborító az O1G ha az elku nem kicsit nagyon meg általános volt a Fideszeseknél az ő tüntetéseinken 2006-ban?

Figyelt kérdés
Most akkor ez ugyanaz nem. V az már akkor nem érdekes.

2019. jan. 29. 23:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
41%

Na várjunk egy kicsit, van itt mit tisztázni, úgy látom.


"Nekem nem felháborító! Nekem csak az ilyen Nagy Blanka színvonalú emberek a felháborítóak."

Magánember, aki nyilvánosság előtt mindta el a véleményét. Mi zavar benne? Hogy magánszemély, vagy hogy véleménye van?



"Ne felejzsd el hogy Gyurcsány az emberek közé is lövetett meg lovasrendőröket is küldött!"


Városi legendának nem rossz, kár, hogy egy fidesz által terjesztett kamunál nem több.

Talán van némi fogalmad arról, hogy a rendőrségnek mi a feladata. Nos, azt látták el.



"Orbán ilyet nem csinált mielőtt a rendőrí (nem) intézkedést is gyalázná valaki!"


Aha...igaz, hogy most urcakövwk sem repültek sehova, molotov komtél sem repült, vízágyú sem égett, civil autók (meg másmilywnwk sem) gyulladtak ki, kirakatok sem törtek be, de azért ájuljunk csak el a jaj, de humánus viktor bácsitól, amiért nem küldött indokolatlan rendőrrohamot a most valóban békésen tüntetőkre...mindjárt meg is hatódom...még szép!


"Nem emlékszem, hogy az akkori ellenzék a földön fetrengett volna meg ilyen komédiát csinált volna!"

Most sem az ellenzék fetrengett a földön, hanem néhány ellenzéki politikus. Nem mindegy.


Olyanra viszont emlékezhetsz, hogy viktor kartárs anno leszarva a rendőröket, nekiállt kordont bontani. Olyanra is emlékezhetsz, hogy polgári engedwtlenségre szólított fel. Ezzel rohadt nagy mákja van, hogy nem lett belőle mozgalom, mert most nagy szarban lenne, ha az ellenzék, erre emlékwztetve belefogna egy Ilyenbe.

2019. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
33%
Ja és csak szólok: a fidesz kérte számon, hohy miért nsm használtak éles lövedéket a rendőri ontézkedés során. Benne van a bizottsági meghallgatás jegyzőkönyvében.
2019. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
26%
Kezdjük ott, hogy a 2006-os tüntetéseknél ha ezt skandálták (nem voltam ott), akkor csak a hazaáruló gyurcsánypatkányt idézték, mert számukra is felháborító volt, amiket mondott ez az emberformájú rongylelkü senki, nem azért, mert azonosultak azokkal a szavakkal, szerintem ez egyértelmü. Ami az általatok istenített O1G-t illeti... Lehet nem szeretni a fideszt és Orbánt, lehet kritizálni (mert a butaságotokkal ellentétben itt nincs diktatúra), de azt tegyétek kultúráltan. Szerintem egy jóérzésü embernek vállalhatatlan, igényesen is lehet(ne) valaki ellenzéki. Az a baj, hogy magatok alatt is vágjátok a fát, mert így soha nem lesz használható ellenzék. Csak mondom, egy ép országban az ellenzék dolga a kormányon lévö párt ellenörzése, visszaélések megelözése, tehát egyfajta hatalmi stabilizálás lenne a dolga, nem pedig csuklóból elutasítani mindent, amit a kormánypárt mond azzal, hogy "há'biztosszarmerafodeszmondta".
2019. febr. 1. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 11-es válaszoló.


Tessék, itt a városi legendád: [link]


Hogy szó ne érje a ház elejét, az általatok ultrafüggetlennek tartott 24.hu cikkét linkeltem be. Ezek után mondd meg légyszives, miért hazudsz? Mert a tények tudatában azokkal ellentétes kijelentést tenni hazugság ugyanis. Te egy megkeseredett kommunista lehetsz ha jól tippelek.

2019. febr. 1. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Hogy szó ne érje a ház elejét, az általatok ultrafüggetlennek tartott 24.hu cikkét linkeltem be."

Köszönöm szépen, csak pár dolgot magyarázz meg, kérlek:


1: amikor azt mondod, hogy "általatok", kikre utalsz?

2: én mikor írtam, vagy csak utaltam arra, hogy a 24 ultrafüggetlen?


De figyelj, jön a legnehezebb kérdés:

3: amikor te iskolába jártál, nem vt elvárás a szövegértés?


Nem a szem kilövésének a ténye városi legenda te szerencsétlen, habem az a kamu, hogy erre Gyurcsány adott ugasítást.

Volt egy hőbörgő csürhe, a tiedhez hasonló szövegértési kapacitással, ennek birtokában felforgatták a fővárost, amit a zsatuk eléggé el nem ítélhető módon nem óhajtottak szotyit majszolva végignézni. Volt felszólítás, amire ehyesek szartak. Utána már mindenki aki ott arad, a rendőri intézkedéssel szegül szembe. Számoljon akkor ezek következményeivel is. Pont.



"Ezek után mondd meg légyszives, miért hazudsz?"

Ezek után mondd meg, hol hazudtam?



"Te egy megkeseredett kommunista lehetsz ha jól tippelek."

A tipped annyira stabil, mint a szövegértésed, cimbora...


A sértett lepontozgatónak pedog javaslom az országgyűlés honlapjának tüzetes tanulmányozását. Fent van pdf formátumban a megtekimthető bizottsági meghallgatás jegyzőkönyve. Benne a fideszes patkányok k3rdésével, amiben hiányolták az éles lőszer használatát.

2019. febr. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hol van ez a pdf? Nem találom.
2019. febr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

13:

Az O1G meg Orban egykori haverjától idézet akinek a korrupcióját 2 évtizedig védtétek.

2019. febr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

13:

"Csak mondom, egy ép országban az ellenzék dolga a kormányon lévö párt ellenörzése, visszaélések megelözése, tehát egyfajta hatalmi stabilizálás lenne a dolga, nem pedig csuklóból elutasítani mindent, amit a kormánypárt mond azzal, hogy "há'biztosszarmerafodeszmondta"."


Látod én épp az ilyen cinikus, hazug, bicskanyitogató mondatok miatt rühellwk titeket Fideszeseket. A Fidesz mennyiben volr konstruktív ellenzék anno? Volt bármi mondanivalója azon kívül, hogy Gyurcsány takarodjon?


A másik, hogy az ellenzék rengeteg ügyben kért vizsgálatot, rengeteg feljelentés is volt korrupciós ügyekben, amelyek kinyimozását Polt Péter és a 2/3 folyto megakadályozta. Mekkora mocsok gerinctelenség ezek után az ellenzék szemére vetni, hogy az ellenzék dolga a hatalom ellenőrzése lenne? Mikor ilyeneket írsz, tükörbe tudsz egyáltalan nézni? Értem én, hogy jól fizet abérkommentelés, de szólok, hogy ez a rendszer is bukni fog egyszer.

2019. febr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Keresem a korábban megválaszolt kérdèsek közt, valaki kitette a linket. De ha elárulod, hogy lehet pdf-et berakni ide, akkor felteszem én, mert lementettem.
2019. febr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Cikket találtam csak, de az csak a jk részletéről mutat képet.


Ha valaki tudja a megoldást, feltolom a teljes jk-t.


[link]

2019. febr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!