Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék tényleg a menekült...

Az ellenzék tényleg a menekültpárti politikát támogatja?

Figyelt kérdés

Meglehet kövezni mivel csak egy Fideszes vagyok aki megint ezzel jön igaz? Csupán csak kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is. Most leírom az enyém tehát tartsátok tiszteletben én is tiszteletben tartom a tiétek! Sietek ezért lehet nem fogok mindent helyesen leírni ezért elnézést kérek.


Először akkor merült ez fel bennem mikor megláttam, hogy Judith Sargenti is jelen volt a tüntetéseken. Egy Zöldpárti politikus aki többek között a migránskérdéssel is foglalkozik. Mindenki döntse el maga hogy migránspári e: [link]

Hallottam hogy kritizálta Magyarországot. Szerinte nincs nálunk sajtószabadság... Szerintem ez egy kicsit másképp van. vannak német ismerőseim akik mindig meglepődnek egyes híreken hogy nálunk ezeket is kilehet mondani.

Lopásokról is beszélt pedig azok mindenhol vannak! Amerikában, Németországban is. Az is igaz hogy ott ezek sokkal nagyobb méretű lopások és nem mind kerülnek bele egyik médiába se.


Tüntetéseken is elhangzott hogy: "nem vagyunk rasszisták." Itt van egy videó ami remekül bizonyítja ezt: [link]

Ha már a magyar tüntetéseknél tartunk akkor megemlíteném azt is, hogy említésre sem méltó az amit ott leműveltek. Tudom hogy az a bohóckodás az ellenzékieknek sem tetszett mind. Meg a Nagy Blanka színvonalú felszólalók se tetszenek mindenkinek. Tudom ezeket mert vannak ellenzéki ismerőseim. Én nem vagyok annak a híve hogy politikai nézetei miatt ítéljem el az embereket!



2019. jan. 30. 22:25
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
81%

7-ből 10 pontot adok erre a trollméteren.


Se túl rövid, se túl hosszú, viszont önálló gondolatot nem tartalmaz, és összességében kifejezetten unalmas.

2019. jan. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
80%
Nem, az ellenzék semmivel sem migránspártibb, mint a Fidesz. A Fidesz több ezer embernek adott menekültstátuszt, több tízezer kötvényest hozott a nyakunkra. Újabban már politikusbűnözőket is behoznak. Attól, hogy teliplakátolják az országot Sorossal és migránsokkal, milliárdokat szórnak el a nemzeti inzultációra, nem tudják lemosni magukról, hogy az elmúlt 2-3 évben több embert engedett be szervezetten az állam, mint az előtte lévő 20-ban.
2019. jan. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Miért lenne ez troll komment? Csak a véleményemet fejtettem ki . Gyertek nyugodtan kiosztani és semmibe venni....
2019. jan. 30. 22:40
 4/41 A kérdező kommentje:
#2/3 Nem egy migránsokról beszélünk! Én azokról beszélek akiket a kerítés állított meg hogy ott ragadjanak a balkánon. Ott meg szabadon lopjanak és randalírozhassanak
2019. jan. 30. 22:45
 5/41 anonim ***** válasza:
91%

Kérdésre válaszolva: nem, az ellenzékiek közül senki nem támogatja a kerítés lebontását, illetve a korlátlan beengedést. Igaz, van olyan párt, ami nem támogatta a kerítés építését, de a lebontását senki nem támogatja.

Van olyan párt ami beleegyezne a németek által elvárt EU-s kvótába ( pl: DK ). Van olyan, ami csak bizonyos feltételek mellett támogatná a kvótát, például ha teljes mértékben az EU fizetné az ellátásukat ( pl: Momentum ). És van olyan, ami egyáltalán nem támogatja a beengedést, még a letelepedési kötvényt is megszüntetné és felül vizsgálná ( pl: Jobbik ).

Az is igaz, hogy van olyan párt, ami megszólja a migránsok jelenlegi elszállásolását, és ezen javítana ( pl: LMP, MLP, MSZP ). De olyan párt a fidesz állításával ellentétben nincs, ami lebontaná a határzárat és támogatja a feltétel nélküli migráns beengedést.

2019. jan. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
68%

#4

Megépítették a kerítést, úgy gondolom, helyesen tették. Viszont minek, ha létrehozták a tranzitzónákat, ahol továbbra is engedik be őket, regisztrálva, magyarán ha az EU valamely országa ki akarja őket hajítani, ránk lesznek sózva. Pár hónapja olvastam számot utoljára, akkor közel 3000 embernél jártunk, azóta biztosan többről van szó.

2019. jan. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
#6/6 De nincs az mint például a Balkánon hogy megállok a benzinkutakon és migránsok kéregetnek tőlem. Magyarországon esetleg a romák...
2019. jan. 30. 23:02
 8/41 anonim ***** válasza:
68%

Judit Sargentini egy holland politikus, egy random tüntetésen meg egy random felszólaló meg egy dolog.


A Jobbik ötlete volt eleve a kerítés például...

2019. jan. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
#5/7 Megértem hogy azt mondják meg levan írva hogy nincs benne. De akkor miért mondanak olyanokat a tüntetéseken? Ez csak ilyen hiba vagy mi mert nem értem? Nem rossz szándékkal kérdezem.
2019. jan. 30. 23:06
 10/41 A kérdező kommentje:

#8/9 Szerintem nem így van de nem kötök bele. Nem szeretnék vitázni. :)


Köszönöm a válaszokat!

2019. jan. 30. 23:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!