Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jó az hogy a két oldal...

Miért jó az hogy a két oldal pártolói embertelenül viselkednek egymással?

Figyelt kérdés
Páratlan vagyok mert a kormányról is megvan a véleményem de az ellenzékről is. Nem értem miért jó egymást a halálba küldeni meg veszekedni. Csak nekem elviselhetetlenek egyesek amikor úgy viselkednek mint az állatok csak mert valamin nem értenek egyet? Ugye most egy zenekar Kárpátia kitett egy új zenét. Nagyon sokan elkezdték szidni milyen rossz meg hogy hogy képzelik ezt. Ugyanígy lett volna gondolom ha ellenzéki oldalt képviselne. Nem értem miért élet halál kérdése melyik oldalon van valaki. Se az ellenzéktől se a kormánypártiaktól nem szép hogy ilyen dalokat tesznek ki. (Mármint ami ennyire kiossza a másikat) De demokrácia van nem? Kárpátiának ez a véleménye...

2019. jan. 31. 23:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Mert ellopják a pénzemet. Nem Jézus a példaképem, hogy cukiskodjak a rablókkal, meg oda fordítsam a másik orcámat, vagy mi. Ennyi az egész. Amint nem lopják el a pénzemet, és visszaadják amit eddig elloptak, én készen állok arra, hogy kedvesen megvitassam a többit. Vannak érvek az egykulcsos és a többkulcsos adó mellett is. De minden adórendszernek alapvetése, hogy az adód nem egy politikus magán vagyonában landol. Amíg ott landol, addig nincs miről beszélni. Csakis a teljes vagyonelkobzás és börtön az elfogadható.
2019. jan. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem kormányt pártolók tehetnek a lopásról. Vagy nem veszik észre vagy az ellenzékkel sincsenek megelégedve és ezért Fideszesek. Nem akarok egyik csoportoz sem tartozni mert nem szeretnék részese lenni egyik fél állatkodásának sem.
2019. jan. 31. 23:56
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Te nem veszed észre, hogy egyszerűen nem lehet máshogy beszélni? Szépszavak nem segítenek, a demokratikus parlamenti módszert ellehetetlenítették, a nép akarata semmibe sincs véve. Erre kényszerítik az embereket, hogy le kelljen süllyedni ilyen alacsony szintre! És ha ezzel elkergetjük ezeket a mocskos Ge* ci bantát akkor szívesen lesüllyedek!
2019. febr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Magasabb szintet kellene képviselni és megpróbálni olyan érvekkel előállni amik megnyerőek! Kifogástalan ellenzék és kifogástalan pártolok kellenek! Akik pont hogy nem süllyednek le ilyen szintre.
2019. febr. 1. 00:09
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ellenzéki minden fideszest hülyének tart, mert támogatja a lopást.

A fideszes minden ellenzékit hülyének tart mert migránsokat akar befogadni.

A médiában állandóan az uszítás megy.

Persze hogy ugyanez megy a mindennapokban, az emberek között is. Nincs ezen mit csodálkozni.

Nálunk a két oldal nagyon messze van egymástól, lehetetlen a megegyezés, ezért is nagy az ellentét a két oldal támogatói között.

2019. febr. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Megtörtént. Feljelentések megtörténtek, semmi, mert a bíróságok fidesz kézben vannak. A korrupció ellenörzési szervek, az állami számvevőszék, a választási rendszer, mind a fidesz kezében van. A parlamentet a fidesz irányítja, az ellenzék feleslegesen megy be, a 2/3-ad simán leszavaz mindent. Törvényeket amik a kormányt ellenőrizné a kormány hozza meg. :D

Az EU be lett vonva, semmi! Most volt a sokadik Magyarországot különvizsgáló ülés, ahol kimondták MO nem jogállam! ilyen nincs ám más országokkal. Ennél magasabbra hova lehet menni???

DE! Ahogy a parlamentben sípoltak, fütyültek, elfoglalták a pulpitust, az MTV-be betörtek a nyilvánosság felfigyelt. Ez kell az embereknek sajnos, ez lett a népbutítás következménye.

2019. febr. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kormányt pártolók tehetnek a lopásról."

De. Egész konkrétan a kormányt pártolók tehetnek a lopásról. Ha nem támogatnának egy korrupt kormányt, akkor nem lenne korrupt kormányunk.


"Vagy nem veszik észre"

A hülyeség nem érdem.


"vagy az ellenzékkel sincsenek megelégedve"

Én se vagyok teljesen megelégedve az ellenzékkel, de aki aktívan lop, azt nem lehet támogatni. Ennyire egyszerű. Ez nem mély erkölcsi filozófia. Elfogadható a lopás? Igen? Akkor nem leszek kedves. Nem? Akkor nem lehetsz fideszes és nem tartózkodhatsz. Ez lefedi az összes lehetőséget.


"Nem akarok egyik csoportoz sem tartozni mert nem szeretnék részese lenni egyik fél állatkodásának sem."

Nem támogatod a lopást, csak elfogadod? Milyen nemes tőled...

Hát én meg nem fogadom el a lopást. Sőt, azokat se fogadom el, akik elfogadják. Ezek nem olyan bonyolult érvek, ember. Lop->börtön. Ennyit kérek. Ha erre képtelenek vagyunk, akkor minden más tök fölösleges.


"Magasabb szintet kellene képviselni és megpróbálni olyan érvekkel előállni amik megnyerőek!"

Nem, le kellene csuknunk a bűnözőket. Ha ez megvan, akkor majd tovább léphetünk más ügyekre.


"Kifogástalan ellenzék és kifogástalan pártolok kellenek! Akik pont hogy nem süllyednek le ilyen szintre."

Soha nem lesznek kifogástalan pártok. De olyan pártok lehetnek, akik nem lopják szét az országot. És csak azt a hihetetlenül egyszerű dolgot kéne tennünk, hogy senki nem szavaz olyan pártra, amelyik lop. Ennyi az egész.

2019. febr. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Lopást nem támogatom de a kormány egyes döntéseivel attól még egyet érhetek! Az ellenzék is lop sajnos de ez van. (Tudom nem akkora lopások mint a Kormánynál) Példaként szolgál a Momentumos ügy ha szeretnél néz utána!

Szerintem ha az ellenzék lenne hatalmon ugyanennyi lopás lenne Fidesz pedig hasonlóan viselkedne! Ától még hogy a lopás nem tetszik alapvető igényeim lehetnek. Sajnos nem igen van normális párt Magyarországon. Fidesz az rossz a többi úgyszintén de elvárnám, hogy egy kicsit azért politikushoz/képviselőhöz méltóan viselkedjenek egyesek. (Gondolok itt arra ami a tüntetéseken volt)

2019. febr. 1. 01:38
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Felőlem...

Én csak azt mondom, hogy a lopás és a lopás támogatása bűncselekmények. Ebből nem engedek, és nem is érzem magam rosszul, hogy nem engedek belőle. Sőt, szerintem azoknak kéne rosszul érezniük magukat, akik engednek belőle. De nyilvánvalóan ez radikális gondolatnak számít Magyarországon.


Az meg baromira nem érdekel, hogy mennyire méltóságteljes egy politikus. Ez a prioritási sorrend:

1) Törvények betartása

2) Mik a konkrét elképzelései

3) Stílus

Komolyan, én BŰNÖZÉSRŐL beszélek, te meg "botrányos viselkedésről". És téged láthatólag az utóbbi jobban zavar, mint az előbbi. Nem gondolod, hogy el vagy tévelyedve egy kicsit? A te listádon hányadik helyen van a törvények betartása? Top 10-ben benne van? ??????? Miért nem egyértelmű ez mindenkinek?


"Példaként szolgál a Momentumos ügy ha szeretnél néz utána!"

Ha megmondod miről beszélsz, akkor utána is nézek. Az hogy "a Momentumos ügy" egy kicsit homályos.


"Szerintem ha az ellenzék lenne hatalmon ugyanennyi lopás lenne"

Akkor majd őket is leváltjuk. Ha nem szavaz senki korrupt pártra, akkor nem lesznek korrupt pártok. Csak az kell hozzá, hogy ne szavazzatok korrupt pártokra.


"Ától még hogy a lopás nem tetszik alapvető igényeim lehetnek"

Hát az én alapvető igényem az, hogy tartsák be a törvényeket. Milyen igény lehet alapvetőbb ennél?

2019. febr. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ember viccei az aranyhalról, a három kivánságról gyönyörű példázata annak, hogy mit akar egy szegény ember. Szép nőt, hatalmat, pénzt, autót, házat...stb


Nagyon sok kifogott aranyhal beszámolójából ismert tény, miszerin soha senki sem kért több észt, nagyobb rálátást,a másik ember megértését célzó együttérzést, tehetséget.


Nem volt olyan kivánság, hogy bírjam a világ összes nyelvét. Tudjak gyógyítani. Én legyek a világ legjobb cipésze.


A beszámolók legfontosabb tanulsága az, hogy senki sem kért több észt, inkább több pénzt kértek az aranyhaltól. Miért? Mert senkisem kételkedig a saját igaza helyességében, mindenki megvan győződve, arról, a másik téved, a másik álláspontja hülyeség. Lehet most mohamedám vagy és utálod a zsidókat, de a mohamesám csak egy program, ha Izraelbe születsz zsidó lennél, és utálnád a mohamedánokat.

Ez csak egy program, amit az elméd futtat, erre neveltek. Úgyanez áll az össze politikai irányzatokra.

2019. febr. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!