Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges hogy Orbán Viktor...

Lehetséges hogy Orbán Viktor ilyen szinten állna anyagilag? Lehet jobban állok mint a miniszterelnök?

Figyelt kérdés

[link]


Állítólag csak több mint egymillió Ft ja van. Így én is gazdagabb vagyok nála.


2019. febr. 1. 06:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%

Igen.

Gyurcsány meg milliárdos.

2019. febr. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azon gondolkoznék el, hogy képes voltál egy pillanatig is komolyan elgondolkozni azon, hogy ez lehetséges.

Személy szerint nem értem, ha már úgy is tagadja akkor miért nem reálisabb összeggel áll elő.

Mondana 10 milliót, de ez az 1 misi ez groteszk, szavak nincsennek rá.

2019. febr. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd kiderült, amikor eljön az ideje, hogy mennyire is szegényesen gazdagon szegény...
2019. febr. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Molyember ***** válasza:
100%
Miért pont ebben ne hazudnának?
2019. febr. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a durva, hogy 1,75 millás bruttó fizetés (+költségtérítés) mellett csak ennyit képes félretenni. Pedig ebben benne van az év végi prémium is.


Lehet eddig teljesen félreértettem, és nem szándékosan csinálja, amit. Pusztán képtelen bánni a pénzzel.

2019. febr. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5. Igen én is arra gondolok hogy nagyon kötheti. Biztos segít ismerősein stb.
2019. febr. 1. 07:48
 7/14 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%
Vagy inkább a család nevére kerül minden.
2019. febr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Végülis, csak az egész ország az ő tulajdona, velünk együtt.
2019. febr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt olvassák a fideszesek, lehet elkezdenek szegény csóri vezírüknek pénzt gyűjteni. Egyébként nem állítólag van annyi pénze, hanem saját bevallása szerint. Elég nagy különbség.

De ha nagyon megszorulna, akkor se kell aggódni. Veje és lánya biztos kisegítik pár milliárddal, még nagyobb szükség esetén ott van a közel 400 milliárdos mészáros-vagyon is.

2019. febr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Remélem a másik oldal vagyonbevallásait is megnézed, úgy korrekt. Amúgy meg ha a magam példájából indulok ki, egy csomó pénzem van a család különböző tagjainak a " nevén", mert egyiknek lakástakarék, másiknak életbiztosítás, pedig én kerestem
2019. febr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!