Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesek tényleg elhiszik,...

A Fideszesek tényleg elhiszik, hogy mindenről Soros tehet és mindenki aki nem a Fidesszel van, az csakis Soros bérenc lehet?

Figyelt kérdés
Valahányszor a nappaliba megyek és a tv-ben a híradó megy, mindig azt hallom, hogy erről is Soros tehet, x is a Soros birodalom tagja, y-t Soros pénzeli, hogy tönkretegye Magyarországot. Z csúnyán nézett Orbánra ezért ő is Soros bérenc.
2019. febr. 6. 18:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Ezt a baromságot csak ti terjesztitek magatok között a fideszesekről, mert semmit sem értettetek meg az elmúlt 10 év történéseiből, a sok választási vereségből.
2019. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ez így van! Soros a Sith nagyúr! Tessék belátni! Orbán Viktor pedig egy igazi Jedi, a legnagyobb!


Süketek és nagyothallók számára következő műsorunkat feliratozva is megtekinthetik a teletext 888. oldalán. Vakok és gyengénlátók pedig hallgassanak, hogy hallják miről van szó.

2019. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

El hát! Itt is vannak egyes válaszolók (“😁😁”) akiknek mindenki liberális, balliberális, meg hasonlóak, aki mást mer gondolni, mint a Fidesz.

Náluk ez így működik. Minden fekete és fehér, aki nem orbánista az csak sorosbérenclehet. Ott már csődöt mond a szellemi kapacitásuk, ha az merül fel, hogy esetleg valaki NEM liberális sorosügynök, mégsem szereti a Fideszt és orbánt.

2019. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
első, ezt nem magunk között terjesztjük, ezt a kormánypárti médiából hallom, de gondolom odáig nem olvastad el a kérdést
2019. febr. 6. 19:30
 5/15 anonim ***** válasza:
34%

#4

Nem hallasz ilyet a kormánypárti médiából. Ti beszélitek ezt az ostobaságot egymás között és terjesztitek, mintha ott lett volna!

2019. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
akkor mond el, hogy a kormánypárti médiában miről beszélgetnek
2019. febr. 6. 19:41
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

#5 nem liberálisozzák akikkel nem szimpatizálnak?

Akkor ez mi?


[link]


[link]


De van még jónéhány.....

2019. febr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Lehet hogy van amelyik elhiszi, de szerintem nem túl sokan.
2019. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

én a lokál nevű fideszes szenny lapot szoktam átnézni és borzongani egyet közben.

nah abban pont az megy mint amit írsz még fokozottabban.

ott aki nem fideszes,azokról úgy írnak,mint egy senkiházi,ócska,alávaló bűnöző és persze soros pénzel mindenkit aki ilyen.

a legundorítóbb,gyomorforgató fideszes propaganda lap ami csak létezik.

és igen,elég sokan készpénznek meg ténynek veszik,azt a gusztustalan hazugság áradatot amit tartalmaz-de hát ott van az újságban!-felkiáltással.


ami még komoly azok a ferdítések.

pl múlt hét pénteken volt egy tüntetés újpesten a tolvaj fideszes polgármester ellen 900-1000 emberrel.

másnap beszámolt róla a fidesz média-

100-150 sorosbérenc gyülevész hordája.

2019. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#7

Te vagy az aki hasraütésre szokott linkeket bemásolni, remélve, hogy senki nem ellenőrzi le, hogy amit állítasz róluk az tényleg úgy van-e?

El kell szomorítsalak, én mindig ellenőrzöm a dolgokat mielőtt véleményt mondanék vagy fogadnék el valamiről. Most is megtettem.

Az első linken egy fiatal saját véleményét olvashatod az egyetemi oktatóiról - nem fideszes, szó sincs róla a cikkben, te könyvelted el annak az alapján, hogy hol jelent meg az írása. Amúgy a cikkben szó sincsen sorosról vagy a ballibekről, csakis a liberális szó szerepel benne egyszer.

A második linken egy szélsőséges baloldali pártról (leellenőrizhető hogy milyen) és annak egyik megmozdulásáról van szó.

[link]

("A Denk egy hollandiai baloldali politikai párt, melynek fő ideológiája a kisebbségvédelem. A pártot Tunahan Kuzu és Selçuk Öztürk hollandiai török képviselők alapították 2015-ben, miután 2014. novemberében kiléptek a Munkáspártból. A párt neve hollandul Gondolkodj!; törökül...A párt hitet tesz a multikulturális társadalom, bevándorlás és a diszkriminációellenesség mellett")

Pár sor a cikkből:

"...az egyik parlamenti képviselőjük és elnökük, a török származású Tunahan Kuzu képes volt olyat is mondani az őt befogadó országban, hogy el kéne takarodnia azoknak az őslakos hollandoknak, akiket zavar Hollandia változó arculata..

..2016-ban létrehoztak egy ezerfős, az orwelli gondolatrendőrséget idéző, a vélemény- és szólásszabadságot sárba tipró, úgynevezett „rasszizmus rendőrséget"

Értem én, hogy ez nem tetszik neked hogy le van írva, tényleg nem mutat túl jól.

Igen, itt, ebben az írásban szerepel soros neve és balliberálisozik is a szerzője. És? nem szabad neki?

2019. febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!