Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Külföldön szerintetek bemondjá...

Külföldön szerintetek bemondják a migránsokról szóló híreket? Ott sajtószabadság van?

Figyelt kérdés
A bosznia-hercegovinai Velika Kladušában egyre rosszabb a közbiztonság! Legérdekesebb hogy náluk hírzárlat van valamint Szerbiában se számolnak be mindenről. Például lopnak a tereken erre bemondják hogy romák lopnak! Tudomásom szerint azoknak az országoknak a kormánymédiái nem számolnak be ezekről! A magyar legalább beszámol és sokaknak ez sem tetszik! És képzeljétek az ilyen híreket sokkal előbb hallom a Szerbiai rokonaimtól minthogy a Magyarországi TV elmondaná vagy bármilyik. Egyes helyeken már nem férnek be a migránsok randalíroznak ti meg azon sírtok hogy a képviselőknek nem engedték meg hogy felolvassák az 5 pontot! Meg azon sírtok hogy a kormánymédiában nem mondják be az ellenzéki médiában közkedvelt Mészárosos híreket! 2010 előtt is gazdag volt és ugyanúgy ahogy a ti minimálbéretek is sokkal több úgy az ő vagyona is! A válság miatt nem tudta tömni a zsebét! Az ellenzék leszavazza az saját országát! Nagyon jól tudjuk hogy eddig is az EU meg a nemzetközi szervezetekre hivatkozva tettek mindent! A nemzetközi szervezetek szerint Magyarországon jobb élni mint valaha mert fejlődik a gazdaság a bérek meg növekednek! Azért mennek el páran nyugatra mert ott még mindig jobb az élet színvonal de mikor nem volt? Ha az EU - val értenek egyet valamint a migránsbefogadással és a migránscsomagokkal köszönöm nem kérek belőlük!

2019. febr. 6. 21:24
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ezzel azt akarod mondani hogy a migránsok ártatlanok?
2019. febr. 6. 22:06
 12/22 anonim ***** válasza:
Mondtam én bármi ilyet?
2019. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
11%
Nem mondják be. Franciaországban nemrég leszúrtak egy lengyelt, sehol sem hallani róla.
2019. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
64%

"A bosznia-hercegovinai Velika Kladušában egyre rosszabb a közbiztonság!"


A belgiumi Nyugat-Flandriában még mindig jó a közbiztonság, nagyon sokat kell romlania, hogy elérje legalább a magyarországi szintet. Aki nyugalomban akar élni én csak ajánlani tudom.

2019. febr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Kérdező miért lenne egyenértékű a valamiről beszámolás a sajtószabadsággal?


Ilyen alapon sehol sincsen sajtószabadság, mert nincs egyetlen egy csatorna sem, ami 0-24-ben a bűncselekményekről számolna be.


"Tudomásom szerint azoknak az országoknak a kormánymédiái nem számolnak be ezekről! A magyar legalább beszámol és sokaknak ez sem tetszik!"


Engem az zavar, hogy egyesek el is hiszik, hogy az a valóság, miközben nem egyszer köszönő viszonyba sincsen. Persze, nekik áll feljebb, mert én nem olvasok ilyen médiumot, ezért nem tudhatom az igazságot.

2019. febr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
#15 Azért engem picit azért zavar hogy nem számolnak be. Ahol cenzúra van vagy hírzárlat ott nem beszélhetünk sajtószabadságról... Nagyrészt igaz ami belekerül a Magyarországi hírekbe ezt tudom saját tapasztalat meg rokoni kapcsolataimból! :)
2019. febr. 6. 23:54
 17/22 A kérdező kommentje:
És nem mondom hogy 024-be ez kellene hogy náluk mint nálunk mennie (egyébként nem is megy) de azért számoljanak be! Nálunk meg a kormánypárti média fejezze be a Sorsozást viszont az ellenzéki a Mészárosozást ....
2019. febr. 7. 00:05
 18/22 anonim ***** válasza:
61%
#16 hát igen, magyarországon nincs sajtószabadság, hiszen a komcsik lopkodásairól, mutyijairól orsós viktorral az élükön nem stabad beszámolni, ellenben a 90%-ban kitaltált propaganda hírek mennek a komcsik médiumaiban, a köztévén, és lölő tv-in, újságaiban, rádióiban.
2019. febr. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Alex Fly ***** válasza:
@17: némi különbség a kettő között, hogy Sorosnak köze nincs ahhoz a sok szemétséghez, amit a kormánymédia terjeszt, viszont Mészáros pár év alatt valóban zsebrevágott pár száz milliárdot -és elhiheted, nem tisztességes úton szerezte.
2019. febr. 7. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Nyugat-európában cenzúra van. Nem lehet a migrációról vagy Orbán kormány sikereiről beszélni, mert azt betíltják és megbélyegzik gyűlöletkeltéssel. Ott demokrácia van


Itt mindent írhat/mondhat a liberális média fake-newsokat is gyárthat, de mivel van jobboldali média így itt nincs demokrácia

2019. febr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!