Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon a rendszerváltá...

Magyarországon a rendszerváltás után tényleg a fidesz volt a legkevésbé korrupt párt? A fidesz Orbán Viktor miniszterelnök urunk vezetésével, remek politikát folytat.

Figyelt kérdés
2019. febr. 7. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Azt nem tudom, hogy akkoriban hogy álltak a korrupcióval, de nem állt messze tőlük. Lásd olajügyek, 90-es évek leszámolásai.

Viszont amit most művelnek, az kritikán aluli.

2019. febr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a kérdésre nem tudok válaszolni, mivel akkoriban születtem csak meg, de a második mondattal nem értek egyet
2019. febr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Elég hamar elvesztették az ártatlanságukat a székházüggyel, aztán amikor kormányra kerültek 98-ban gyorsan felzárkóztak az MSZP-hez a Kaya Ibrahimmal, Ezüsthajóval, ha van még olyan itt aki emlékszik ezekre az ügyekre.
2019. febr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Aki nincs pozícióban az nem korrupt, szóval akkor nem, nem voltak korruptak. A második mondatod értelmezhetetlen, bár a szavakat külön-külön ismerem.
2019. febr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mára már nem csak ugyanazok korruptak akik olajoztak a 90-es években hanem azok családjaik. Erről a "családról" szónokol a kormány és ez itt az igazi helyzet.
2019. febr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hát sajnos az évek alatt kiderült FIDESZ=MSZP 2.

Nehéz megmondani mikor kezdődhetett a politikai korrupció. 30 éve a gengszterváltás után szerintem csak növekszik a korrupció.

A legtisztább kormány az a Medgyessy kormány volt (2002-2004)

A legkorruptabb: Gyurcsány(2004-2009) és Orbán(1998-2002, 2010-)

2020. márc. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!